Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Elektryczny pojazd oraz wyposażenie karetek. Szpital Wojskowy otrzymał sprzęt od Fundacji Orlen (zdjęcia)

Sprzęt o wartości blisko 100 tysięcy złotych otrzymał dziś lubelski Szpital Wojskowy. Placówka kupiła to, co najbardziej potrzebowała, zaś rachunek opłaciła Fundacja Orlen.

40 komentarzy

 1. Pamiętajcie: Wskazał również nadzieję, iż całość będzie stanowiła duży pożytek zarówno dla pacjentów jak też samego szpitala, a nie, jako „prezent” dla „braci”.

 2. A na kraśnickich z helikoptera to jeszcze sto lat będą ciągać nosze przez śnieg na sor….

 3. Za rok przekażą Ukrainie

 4. a sor w końcu otworzą czy wzięli pieniądze na sor wyremontowali ale i tak go nie otworza? mają już dwa lata poślizgu może w końcu ktoś sie tym zainteresuje i wyśle tam służby w końcu

 5. a gdzie minister cZarnek przecież było uroczyste przekazanie?

 6. Rządy PIS to wspaniałe inwestycje jakich nie było nigdy w historii Polski: przekop Mierzei Wiślanej, tunel pod Świną, tunel na Zakopiance, tunel kolejowy pod Łodzią, Via Carpatia, port lotniczy w Radomiu… A już za chwilę największe lotnisko świata w Baranowie, szybka kolej z Warszawy do Wrocławia i Poznania, CMK północ z okolic Warszawy do Trójmiasta, szybka kolej do Lwowa z tunelem i podziemną stacją pod Zamościem, autostrada wodna łącząca Morze Bałtyckie z Morzem Czarnym, tunel pod Tatrami będący w przyszłości szybkim połączeniem Polski z Węgrami i Bałkanami i wiele, wiele innych. Rządy PIS to dla Polski czas Wielkiej Pomyślności.

  • Zejdź z kolumny.

  • Dziadek ze Slamsowa

   Na Boga, Zygmuncie ! Powściągnij fantazję, nikt im nie da nowych kredytów na nowe drukarki do pieniędzy, a społeczeństwo jest tak wydojone, że już bardziej sie nie da.
   No chyba, że dostaną reparacje wojenne od Niemców, a Putin tyle samo od Rosji dołoży.

 7. Wspaniale, z tym że takich podstawowych inwestycji dokonywać powinien poprostu szpital. A tu mamy wielki cyrk- panstwowa spółka Orlen, oddaje nam pieniądze zrabowane od nas samych, ubierając to w piekne słowa…

  • Oczywiście Niezależny Związek Zawodowy Grabarzy RP

   Orlen zdecydowanie powinien zmienić nazwę na : Janosik.

  • Dominik Donald

   Jak Owsiak wyłudza i trochę daje to dobrze. Jak Obajtek to już źle?

 8. Brawo Orlen brawo PiS.

  • Za wszystko zapłacą i tak pieniędzmi ograbionych i doprowadzonych do skrajnej biedy obywateli. Teraz czekamy aż szpital zamkną dla gorszego sortu, aby ludzkim panom nie przeszkadzali. Fakt mogli ukraść…

 9. Wg PiS-u budżet jest tak cudowny, że nie potrzebujemy KPO i innych funduszy z UE. Więc dlaczego szpitale są nadal zadłużone? Dlaczego szpital sam tego nie kupi tylko musi „fundacja”? Najpierw Orlen okrada polaków przez zawyżone ceny paliwa, a teraz łaskawie obdarowuje szpital. Ten sam mechanizm co z firmami energetycznymi co chwalą się na bilbordach przekazanymi miliardami na obniżenie rachunków. A skąd te miliardy? Z zawyżonych cen dla przedsiębiorców.
  Gorszego szkodnika niż PiS dawno Polska nie miała.

 10. 100 tysi z Orelnu za melexa? Szał! A jak wyjaśnicie przewalone 9 milionów z Funduszu Sprawiedliwości, który zamiast na pomoc pokrzywdzonym, trafił decyzją Ziobry do kół gospodyń wiejskich na garnki, talerze i inny sprzęt agd? Tfu!

  • Lepiej się zapytaj gdzie były pieniądze za czasów rudego szwaba

   • Teraz też nie ma. PiS po prostu okrada obywateli i bierze pożyczki za granicą. Nawet w chinach chcieli brać.

Dodaj komentarz

Z kraju