Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie kontrole drogowe, dwa mandaty na 4000 zł. Obywatele Ukrainy stracili uprawnienia

W niedzielę hrubieszowscy policjanci zatrzymali dwoje obywateli Ukrainy, którzy stracili prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Co więcej dostali wysokie mandaty za różne wykroczenia popełnione na drodze.

15 komentarzy

  1. wielki problem. kupią se nowe.

  2. Te uprawnienia, które stracili, to sobie ponownie „wyrobią” za dolary na Ukrainie, nawet nie wyjeżdżając z Polski. Pocztą im doślą.

  3. samochodom prawko nie potrzebne żeby odpaił . to po wuj zabieracie

  4. Od lutego 2022 przez mniej więcej półtora roku znaleźć artykuł o tym, że jakiś Ukrainiec złamał w PL prawo i został zatrzymany graniczyło z rzadkością, praktycznie było takich newsów jak na lekarstwo. W ostatnich tygodniach jednak zrobiło się takich informacji coraz więcej. Przypadek czy po prostu cenzura pozwoliła?

  5. Przekroczyli prędkość bo uciekali przed wojną. A policja jak zwykle musi się do czegos przyczepić. Nie powinno się karać obywateli naszego bratniego narodu.

  6. Odsyłać na Ukrainę !

  7. Ciekawe czy takich przypadków jest coraz więcej czy też raczej cenzura zelżała. Chyba nawet „słudzy narodu ukraińskiego” tracą cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do „braci”.

  8. Taka sytuacja że zmienia się narracja…

  9. Pewnie się tak przejęli tymi mandatami że jedyną ich myślą w tej chwili ,jest skąd wezmą pieniądze na ich zapłacenie

  10. A w jaki sposób może milicjant „zatrzymać” uprawnienia obywatelowi kraju poza UE?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo