690 680 960

32 komentarze

 1. z tego co mi wiadomo zdarzenie miało miejsce na przejeździe przed mostem na Wieprzu. Czy ktoś wie skąd była ofiara ?

 2. Emilia (nie łowiąca radarów)

  Tzw. inne media już teraz i zaraz wykazały się rewelacyjną wiadomością, że zarówno dróżnik strzegący przejazdu, jak i pan maszynista, o dziwo, byli trzeźwi.
  A szkoda, bo jakby chociaż wspomniany maszynista był w sztok pijany to pewnie jadąc zygzakiem miałby szansę ominąć tą młodą idiotkę, która koniecznie uparła się przemknąć przed jadącym pociągiem, a nie, za.

  • To właśnie dróżnik podniósł szlaban zbyt wcześnie.Jechały dwa pociągi,przejechał pierwszy,a dróżnik nie czekając,aż przejedzie drugi zaczął podnosić szlaban.Przejechały dwa samochody,a dziewczyna już nie zdążyła.Mogło zginąć więcej ludzi.

  • Idiotką jest osoba, która nie znając faktów wypowiada sie na temat śmierci osoby w taki sposób. Przejazd był otwarty, a ja znalem dziewczyne, ktora zginęła. Wiem, że idiotką nie byla i tym bardziej nie spieszyła sie na tamta strone, bo kochała życie! Winny jest dróżnik ale mimo to do wyjasnienia nikogo nie nazwe idiotą! Nienawidzę populizmu!

  • Emilia(nie łowiąca radarów) Jak śmiesz wypowiadać się o osobie, której pewnie nie znasz że była idiotką? Bo co? Bo dróżnik nie dotrzymał swoich obowiązków i Ona nie miała gdzie uciec ratujac swoje życie? Po co to piszesz? Aby jej bliscy i rodzina po przeczytaniu takich komentarzy jak twój jeszcze bardziej rozpaczali??

 3. podobno z borowej była ta nastolatka

 4. trochę empatii!!! zginęła ludzka istota i z tego co wiem rogatki zostały podniesione

  • Em Patyk (od urodzenia"

   Od myślenia nikt nikogo nie zwalniał, nawet jak rogatki były podniesione to „droga zmarła” niechby wyrapiła uważniej gały. Ceną za za gapiostwo, jak widać było życie.

   • Nie wypowiem się na twój tak żenujący komentarz. Niech Cie szlag trafi.

    • Główne Centrum Lansu i Podrygiwania Epileptycznego

     M – nie życz komuś tego co tobie niemiłe – a po za tym nie masz gwarancji, że ciebie też szlag może trafić i nawet jako pierwszego

  • Centrum Usług Pośmiertnych

   Tej jak powiadasz „ludzkiej istocie” teraz bardziej grabarz z szamanem w zestawie, bardziej jej potrzeni niż jakakolwiek porcja empatii, czy nawet kadzidło.

 5. dokładnie tak, były podniesione 🙁

 6. W stanie ciężkim jest też drugi poszkodowany nastolatek, potrącony przez pociąg, podobno to jej chłopak. Razem jechali rowerami do szkoły.

 7. Nie znacie tego przejazdu a się wypowiadacie, widoczność jest słaba jest pod górkę, na dokładkę pociągi Lublin-Radom od strony Puław wychodzą z zakrętu, tory od Dęblina oddzielone są od torów Puławskich, to jest duży przejazd dziewczyna miała prawo nie widzieć pociągu. Rola dróżnika jest pilnowanie przejazdu, my wjeżdżając na STRZEŻONY przejazd mamy prawo czuć się bezpiecznymi.

  • Solejuk (dziś jeszcze trzeźwy)

   Noo, dróżnik powinien wyjść na przejazd z takim znakiem jak lubelscy „krasnale” mają do przeprowadzania naszych debilnych małolatów, zatrzymać pociąg i za rąsię przeprowadzić dorosłą, ale gapowatą babę przez caaały przejazd.

  • Strzeżony przejazd nie powoduje, że można wyłączyć myślenie. Pociągi w Polsce nie jeżdżą z zawrotnymi prędkościami, więc uważam, że wina leży również po stronie dziewczyny. Aczkolwiek nie neguję, że stała się tragedia, szczególnie dla Jej rodziców.

  • To akurat nie do konca prawdabp nawetkodeks ruchu drogowego nakauj
   nakazuje zachować szczególną ostrożność w obrębie przejazdu kolejowego bez wzgledu na to czy jest strzeżony czy nie. To tylko człowiek. W wiekszosci nawet ludzie w podeszlym wieku i przecież taka osoba może np. zasłabnacąć.

 8. Okoliczny mieszkaniec

  Kierujący pojazdem zbliżając się do przejazdu kolejowego ma obowiązek upewnić się czy nie nadjeżdża żaden pojazd kolejowy. Jedno zdanie a jak wiele mówi. Nie ważne czy rogatki są w dole czy w górze.

 9. Podobno że jej chłopak jechał z nią i on w krytycznym stanie w Puławach leży w szpitalu,czy to prawda ?

 10. Wiadomo jak się nazywała ta dziewczyna??

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska