Dzisiejszej nocy na Bronowicach w Lublinie został zatrzymany nietrzeźwy kierowca audi. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2,6 promila alkoholu.
Dzisiaj przed południem, przy ul. Zemborzyckiej, w płomieniach stanął samochód osobowy. Pożar udało się ugasić, zanim zdążył się rozprzestrzenić.
W najbliższy wtorek na ul. Wojennej będą prowadzone prace remontowe sieci sanitarnej. Wykonawca wprowadzi zmianę organizacji ruchu.
Zmieniając pas ruchu doprowadził do zderzenia z toyotą oraz hondą. Widząc co się stało, odjechał z miejsca kolizji.
Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na rondzie Mohyły w Lublinie. Zderzyły się tam dwa auta.
Sezon lubelskiego roweru miejskiego powoli się rozkręca. Rozkręcają się też bezmyślni wandale, którzy nie szanują miejskich jednośladów.
Wracał z imprezy, ale po drodze zgubił telefon i portfel z pieniędzmi. Dzięki naszemu Czytelnikowi zguba wróciła już do właściciela.
W weekend należy spodziewać się chwilowego ocieplenia oraz lokalnie opadów deszczu. W niedzielę na termometrach zobaczymy nawet 15 °C, początek kolejnego tygodnia przyniesie niestety ochłodzenie.
Strażnicy rybaccy, zarówno zawodowi jak też społeczni, a także policjanci brali udział w specjalnym szkoleniu związanych ze zwalczaniem kłusownictwa. Współpraca pomiędzy jednostkami ma się przełożyć na coraz skuteczniejsze działania.
Wczoraj w wąwozie w rejonie ul. Nadbystrzyckiej został odnaleziony podejrzany przedmiot. Na miejscu są policjanci, jedzie także patrol saperski.
Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu pojazdów na ul. Kunickiego w Lublinie. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.
To będzie nie lada gratka dla kibiców sportów walki w naszym regionie. Za cztery tygodnie, 27 kwietnia w hali Globus po raz pierwszy w historii Lublina i województwa odbędzie się gala KSW.
W piątek po południu w centrum Lublina odbył się happening przeciwników zabudowy Górek Czechowskich. Jak mówią organizatorzy, w ten sposób chcą sprzeciwić się kłamliwej wg. nich kampanii referendalnej dewelopera.
Stan techniczny lubelskich rowerów miejskich jest znacznie lepszy, niż w roku ubiegłym. Tak wynika z audytu, jaki przeprowadziło Porozumienie Rowerowe.
Wyjechał z pracy i niebawem zatrzymali go policjanci. Jak się okazało, mężczyzna był pijany.