690 680 960

Miał jechać po pijanemu, był trzeźwy. Jednak i tak narobił sobie kłopotów

„Teraz to już niczym nie będę mógł jeździć” – skwitował na zakończenie policyjnej kontroli 42-letni kierowca motoroweru, którego w niedzielę zatrzymano na jednej z lubelskich ulic. Okazało się bowiem, że ma on sądowy zakaz kierowania pojazdami obejmujący 14 kategorii prawa jazdy.

W niedzielę przed godziną 8 rano lubelscy policjanci zostali poinformowani, że po terenie Kalinowszczyzny porusza się motorower, którego tor jazdy wskazuje, iż kierowca może być nietrzeźwy. Na miejsce został skierowany patrol. Funkcjonariusze niebawem dostrzegli opisywany przez świadka pojazd i zatrzymali go do kontroli.

Badanie alkomatem wykazało jednak, że 42-letni mieszkaniec gminy Wólka był trzeźwy. Standardowe czynności wykonywane tego typu interwencjach, czyli sprawdzenie mężczyzny w policyjnym systemie wykazały, że nie powinien on wcale wsiadać za kierownicę. Miał bowiem sądowy zakaz kierowania motorowerami.

Kiedy policjanci dokładniej przyjrzeli się orzeczeniu sądu wyszło na jaw, że zakaz kierowania pojazdami obejmuje u kierowcy łącznie 14 kategorii prawa jazdy. Obowiązuje on do 2020 roku i został wydany za to, że 42-latek jechał pod wpływem alkoholu. Teraz mężczyzna znów stanie przed obliczem sądu, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na kolejne 15 lat.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

20 komentarzy

 1. CO ZA KURE…..MENDA DONIOSLA NA TEGO CZŁOWIEKA? JAKIE SCIERWO W LUDZKIEJ SKÓRZE TAK SIE MSCI? GOSC JUZ ITAK MA KŁOPOTY A TU JESZCZE JAKAS SZUJA NADAL DONOSI…. ALE TO WSZYSTKO WRACA, SPOKOJNIE PANOWIE 🙂

 2. Donosicielstwo narodową cecha Polaków

  • Jeszcze podłość i zawiść

  • W cywilizowanym świecie zgłoszenie wykroczenia a przede wszystkim przestępstwa to normalna sprawa i nie ma sensu tego tłumaczyć, bo Twoja bolszewicka mentalność tego nigdy nie pojmie. Potrzeba kilku pokoleń aby zmienić mentalność. Dopiero kiedy odejdą osoby wychowane w tamtych smutnych czasach a następnie ich dzieci, które nasłuchały od rodziców takich mądrości życiowych nastąpi trwała zmiana myślenia.

 3. Już dawno powinien się opamiętać i zaprzestać jeździć jeżeli ma zakaz. Poczekałby trochę i mógłby jeździć.
  A nie uważa ze jest święta krowa i wszystko mu wolno.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas