Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał na czerwonym, doprowadził do wypadku. Twierdził, że to nie jego wina (zdjęcia)

Dwie osoby zostały poszkodowane, z czego jedna trafiła do szpitala, w wyniku wypadku jaki miał miejsce wieczorem w Lublinie. Występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 21:20 na ul. Lubelskiego Lipca 80 w Lublinie. Na skrzyżowaniu z placem Bychawskim i al. Piłsudskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i citroen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący citroenem mężczyzna jechał od strony ul. Kunickiego na wprost, w kierunku centrum. Zignorował jednak wskazania sygnalizacji świetlnej i doprowadził do zderzenia z audi, którego kierowca poruszał się ul. Lubelskiego Lipca 80 w stronę ul. Krochmalnej. W wyniku zderzenia pojazdów, citroen przewrócił się na bok.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Pasażerki obu pojazdów trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Jedną z nich przetransportowano do szpitala, drugiej udzielono pomocy na miejscu. Kierowca citroena nie przyznawał się do spowodowania wypadku. Zmienił zdanie kiedy okazało się, że kamera zamontowana w pojeździe jednego ze świadków nagrała jak przejeżdża on na czerwonym świetle.

Na miejscu pracują policjanci którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Michał, Krzysztof, Karol)

35 komentarzy

  1. Za próbę oszustwa w zeznaniach prawo jazdy zabrać dożywotnio.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo