Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie suzuki, citroena i volkswagena w Lublinie. Małe dziecko trafiło do szpitala (zdjęcia)

Klasyczne najechanie na tył poprzedzajacego pojazdu było przyczyną zderzenia trzech aut na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15:30 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. W rejonie kościoła zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie uczestniczce w zdarzeniu auta jechały w kierunku al. Kraśnickiej. W pewnym momencie kierująca suzuki kobieta wjechała w poruszającego się przed nią citroena, ten zaś uderzył w tył volkswagena. W zdarzeniu poszkodowane zostało podróżujące w jednym z pojazdów kilkumiesięczne dziecko. Wraz z matką przetransportowani je do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu. Pojazdy zjechały na pobliski parking.

Zderzenie suzuki, citroena i volkswagena w Lublinie. Małe dziecko trafiło do szpitala (zdjęcia)
(fot. lublin112)

5 komentarzy

  1. Tak to się kończy, kiedy niedzielni rowerzyści kierują we wtorek samochodami.

  2. kilkumiesięczne dziecko jechało luzem (nie przypięte w siedzisku) – mandat dla matki/ojca głupola/ki.

  3. redakcjo po uj jest możliwość komentowania no czasami tego nie da się czytac zależy wam na takim hejtowaniu jeden drugiego?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo