Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zakrwawiony i bez ubrania mężczyzna biegał środkiem drogi krajowej. Następnie zaatakował radiowóz

Najpierw pędził drogą krajową stwarzając ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, potem szaleńczą jazdę zakończył uderzając w bariery. Następnie zakrwawiony i bez odzieży wybiegł na jezdnię i zareagował agresją wobec innych kierowców.

Mieszkaniec powiatu bialskiego stanie przed sądem za liczne wykroczenia oraz przestępstwa, jakich dopuścił się na drodze krajowej nr 2 Międzyrzec Podlaski – Warszawa. Wszystko zaczęło się od jego szaleńczej jazdy. Na policję jedno za drugim wpływały zgłoszenia o kierowcy mercedesa, który w brawurowy sposób porusza się drogą krajową stwarzając bardzo duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Na trasę skierowany został patrol, którego zadaniem było zatrzymać kierowcę. W międzyczasie kolejne osoby zaczęły informować policję o agresywnym zakrwawionym mężczyźnie, który za Mińskiem Mazowieckim wszedł na środek drogi i zatrzymuje samochody. Ze zgłoszeń wynikało, że osoba ta mogła mieć wypadek, ponieważ na poboczu stał uszkodzony srebrny mercedes.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że mężczyzna, który zatrzymuje samochody oraz brawurowo jadący kierowca mercedesa, to ta sama osoba. Stracił on panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto uderzyło w bariery. Następnie opuścił pojazd i wyszedł na drogę. Był bez odzieży i zachowywał się bardzo agresywnie.

Ponieważ z mężczyzną nie można było nawiązać żadnego logicznego kontaktu, policjanci wezwali na miejsce ratowników medycznych. Podczas próby udzielenia mu pomocy, kierowca mercedesa rzucił się na radiowóz, celowo uderzając ręką w szybę. Przy wsparciu kolejnych partoli, agresor został w końcu obezwładniony.

Następnego dnia 29-latek z powiatu bialskiego został przesłuchany. Nie przyznał się do niczego oraz odmówił składania wyjaśnień. Przedstawiono mu m.in. zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz uszkodzenia radiowozu. Policjanci czekają jeszcze na wyniki badań, które mają wyjaśnić, czy zachowanie mężczyzny nie było spowodowane zażyciem środków odurzających lub dopalaczy.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

23 komentarze

 1. Głos rozsądku

  „Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że mężczyzna który zatrzymuje samochody, oraz brawurowo jadący kierowca mercedesa, to ta sama osoba.”

  Nie ma nic piękniejszego niż widok pirata drogowego, który sam staje się ofiarą własnej głupoty i rozwala sobie swój głupi ryj. I choć powinien być to tylko początek jego naprawdę poważnych kłopotów, to można założyć, że nic gorszego go już raczej nie spotka. Teraz sąd i prokuratura zacznie chuchać i dmuchać na nieboraka, żeby już nic złego mu się nie stało. Skończy się na śmiesznej grzywnie, zawiasach i zakazie prowadzenia pojazdów, dzięki któremu delikwent będzie mógł jednorazowo zaoszczędzić na papierze toaletowym.

  W każdym razie, drogowi bandyci poczynają sobie coraz śmielej. Które to już doniesienie o pijackim rajdzie na lublin112 w ciągu ostatniej doby? Trzecie, czwarte?

 2. I właśnie między innymi dla takich przypadków by móc się zabezpieczyć Polacy powinni mieć dostęp do broni. W Ameryce ten szaleniec podziurawiony byłby jak sito przez obywateli.

  • Głos rozsądku

   W Ameryce ten szaleniec sam miałby dostęp do broni palnej i zanim zostałby spacyfikowany, zabiłby przynajmniej kilka osób, bo zatrzymywałby pojazdy strzelając do ich kierowców. Problem z durniami gardłującymi za powszechnym dostępem do broni palnej jest taki, że wierzą oni, iż zawsze tylko „ci dobrzy” zdążą w odpowiednim momencie sięgnąć po pistolet. Tymczasem, jest to miecz obosieczny, rozwiązanie, które powoduje wielokrotnie więcej dramatów i problemów niż przynosi korzyści.

   Ale Ciebie, widać, bardzo boli, że nikt nie zginął, nikt nie został ranny i nikt do końca życia nie będzie kaleką.

   • Głos rozsądniejszy

    Tych dobrych jest zawsze więcej niż tych złych, co pokazała liczba ofiar strzelanin gdy ludzie byli uzbrojeni i odpowiedzieli ogniem, w przeciwieństwie do strzelanin gdzie ludzie byli bezbronni.

    Ale to ty chyba jesteś tą złą i cię boli że ludzie mogliby się bronić przed tobą.

   • Głos rozsądku Bredzisz człowieku ! Nie znasz kompletnie żadnych statystyk z USA! W jakich stanach jest najwyższa przestępczość a gdzie najniższa zapoznaj się i wtedy się wypowiadaj. A nie tylko powielasz kłamliwe opinie o tym o czym nie masz bladego pojęcia.

   • kto normalny nosi broń?
    i po co jest broń ? zeby zabijac

  • Chyba pierwszy komentarz tutaj z którym się w 100% zgadzam ! Dostęp mamy bez większego problemu sam mam 6 szt. i krótkiej i długiej. ALE problem jest w prawie co do jej użycia w celu obrony jakie mamy !!!!

   • A przynajmniej jedną z tych sztuk masz do „ochrony osobistej”? Jeśli nie, to nie bredź, że „dostęp mamy bez większego problemu”.

 3. Albo dopalacze albo choroba psychiczna. W kazdym razie goscia trzeba skierowac do Abramowic, a nie do aresztu.

 4. No błagam! Do polskiej policji ” Przy wsparciu kolejnych partoli, agresor został w końcu obezwładniony.” Jesteście POLICJĄ czy opiekunkami nieletnich, niepełnosprawnych, zwyrodniałych gówniarzy ? Macie siłę, metody obezwładniania , pały, gaz, paralizator a w końcu P99 ! A mimo to we 2 nie dajecie rady jednemu naćpanemu pajacowi ???

  • Głos rozsądku

   Ej, trochę szacunku do przedstawiciela „autkowej rasy panów”. Był zakrwawiony, nagi, zziębnięty i pewnie tylko cudem uszedł z życiem z wypadku. Nie dość tej traumy dla niego?

  • Obejrzyj sobie „Cops” czy inny program – nie tak łatwo obezwładnić człowieka.

   • a ty se to zobacz na yt
    com/watch?v=9SCiA1hlaXY

    • Widzisz jak łatwo, jeden policjant, glock 2 magazynki i dwa trupy a trzeci w szpitalu
     A w Polsce 3 policjantów i trzy P99 i jeden wariat z siekierą który wszystkich porani a może i kogoś pozbawi życia takie mamy posrane prawo w Polsce

     • Jeśli nie zabijanie bezbronnych ludzi przez policję to jest „posrane” to polecam Somalię itp klimaty.

 5. ale się zeszmacił , buahahahahaha

 6. a dlaczego patrol zamiast go skuć, wezwał kolejne radiowozy i karetkę do tępego ryja? we dwóch to tylko mandat potrafią wypisać? może niech we 4 jeżdżą…

 7. W tych czasach to policja potrafi tylko pojechać pod wiejski sklep i mandaty pisać dziadkom za picie piwa albo za brak maseczki. 80 procent policjantów to kruszyny bez przeszkolenia jedynie co mają to mundur i potrafią zakładać sprawy za zniewage ich a wiadomo że pijany czy nacpany nie kontroluje tego co robi i mówi

  • A jak cos sie wydarzy to poźniej pierwszy biegniesz pod komisariat i rzucasz kamieniami

 8. co na to paszczak , minister od wszystkiego, nie zarządził szczałów oszczegawczych mądrala ?

 9. Po co tak daleko sięgać. Wystarczy, że w Polsce ktoś, kto broniąc siebie lub innych, strzeli w kierunku napastnika, nierzadko jest przez tzw. wymiar sprawiedliwości mocniej prześladowany niż sam „pokrzywdzony” napastnik.

 10. Miał korona-świrusa ?