Jedna z pereł polskiej hodowli, Czempionka Polski, Europy i Świata, czyli klacz Pinga z janowskiej stadniny padła po operacji. Był to jeden z najbardziej utytułowanych polskich koni arabskich w historii.
W poniedziałek bialscy policjanci, po zgłoszeniu od jednego z kierowców, zatrzymali nietrzeźwego kierującego ciężarówką. Mężczyzna prowadził pojazd mając w organizmie niemal 3,5 promila.
W minioną sobotę w Wisznicach nietrzeźwy mężczyzna wjechał autem osobowym w skrzynkę elektryczną. 75-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
Bialscy i lubelscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary więzienia. W obu przypadkach konieczne było siłowe wejście do mieszkań.
Na widok patrolu zawrócił i zaczął uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że nie przewoził żadnej kontrabandy, lecz nie posiadał uprawnień do kierowania. Na dodatek był pijany.
Przedsiębiorca z okolic Radomia przewoził 3 betonowe szamba do Białej Podlaskiej. Jedynym dokumentem, jaki posiadał, był dowód osobisty. Teraz czekają go spore konsekwencje finansowe.
Pijany kierujący volvo doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów. Mężczyzna posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami, wkrótce stanie przed sądem i będzie odpowiadał w warunkach recydywy.
Bialscy policjanci zatrzymali sprawcę włamania do myjni samoobsługowej. Mężczyzna ukradł 39 złotych, ale narobił strat na 25 tys. złotych.
W jednym z zaparkowanych pojazdów w Kobylanach kryminalni oraz funkcjonariusze służby celno-skarbowej ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Mundurowi zatrzymali do tej sprawy 26-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.
Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Lublinie przestrzega przez wystąpieniem przekroczenia poziomu zanieczyszczeń w Białej Podlaskiej. Ma to związek z warunkami meteorologicznymi oraz emisją z sektora bytowo-komunalnego.
Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali mężczyznę, który znalezioną kartą bankomatową kilka razy zapłacił za zakupy. 60-latek przyznał się do winy, wkrótce jego postepowanie oceni sąd.
W środę po południu na trasie Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Przez kilkadziesiąt minut na krajowej 2 występowały utrudnienia w ruchu.
Staną przed sądami, aby wesprzeć środowisko niezależnych sędziów i wspólnie żądać przywrócenia do pracy tych, którzy zostali bezprawnie odsunięci od orzekania. Akcja odbędzie się również w naszym regionie.
Mieszkaniec Białej Podlaskiej padł ofiarą oszustów. Mężczyzna miał zarobić na inwestowaniu w kryptowaluty, niestety został oszukany i stracił ponad 50 tys. złotych.
21-letni mieszkaniec gminy Hanna odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego. Co więcej, policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili przy pasażerze słoiczek z marihuaną.