Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

18-latka kradła najdroższe kosmetyki i najlepsze trunki

Wkrótce przed sądem stanie 18-latka, która kradła perfumy i kosmetyki w sklepach na terenie Białej Podlaskiej. Młoda kobieta po zatrzymaniu tłumaczyła, że wybierała najdroższe produkty.

Bialscy policjanci pod koniec maja przyjęli zgłoszenie o kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Białej Podlaskiej. Przedstawicielka poszkodowanej firmy przekazała, że nieznana kobieta ukradł męskie kosmetyki na kwotę ponad tysiąca złotych.

Z relacji zgłaszającej wynikało, że nieznana kobieta weszła do sklepu, podeszła do regału i z najwyższej półki wprost do torebki włożyła pojemniki z kosmetykami. Wyszła i po dwóch godzinach powróciła, powtarzając identyczny manewr.

Mundurowi ustalili i zatrzymali sprawczynię kradzieży. Okazała się nią 18-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Młoda kobieta usłyszała zarzuty i przekazała funkcjonariuszom, że nie przykładała uwagi do marek kradzionych kosmetyków, gdyż wybierała tylko „najdroższe”.

W dalszym toku amatorka drogich kosmetyków musiała się również wytłumaczyć z dokonanych w ostatnim miesiącu wielokrotnych kradzieży alkoholi w jednym z bialskich marketów. Tu również wyznacznikiem dla niej była cena trunków. O dalszym jej losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

8 komentarzy

  1. Uczyć się nie chce , pracować fizycznie równieź , tylko handlem zajmować??, kaźdy handel przynosi zyski ( najlepiej na tym wychodzą pośrednicy)??

  2. Dobrze wychowana przez rodzicow…

  3. Chłopak teraz pięknie pachnie,a dziewucha w areszcie i tak oto ta smutna historia dobiegła do końca…heh***

  4. Królowa dzielni.

  5. Marcinkiewicz w ringu Żałosne widowisko

  6. A tyle szumu o jakość edukacji… a kradła najlepsze i najdroższe! Znaczy czegoś ją nauczono , nieprawdaż? :))

Z kraju

Polityka i społeczeństwo