690 680 960

Wynajęte mieszkanie zdewastował i ostrzelał z broni pneumatycznej. „Tak wyszło” – skomentował

Za uszkodzenie mienia odpowie 25-latek, który wynajmował jedno z mieszkań na terenie Białej Podlaskiej. Mężczyzna w lokalu mieszkalnym powyrywał gniazdka, połamał szafki, zaś w drzwi lodówki strzelał z broni pneumatycznej.

W miniony piątek bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniach wnętrza jednego z mieszkań na terenie Białej Podlaskiej. Właściciel relacjonował mundurowym, że prawdopodobnie zniszczeń dokonał 25-letni najemca. Mężczyzna zamieszkiwał od roku, ale w ostatnim czasie, z uwagi na częste skargi sąsiadów związane z zakłócaniem spokoju i ciszy nocnej, wypowiedział mu najem.

Kiedy właściciel wszedł do środka mieszkania złapał się za głowę. Nie mógł uwierzyć, że ktoś mógł zniszczyć w ten sposób cudzą własność. Mężczyzna zastał powyrywane gniazdka i połamane szafki, a także łóżko. Co więcej zauważył wgłębienia w ścianach oraz dziury w drzwiach lodówki. Podczas sprzątania odnalazł metalowe kulki jako naboje z broni pneumatycznej.

Sprawca tego czynu nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania stwierdzając tylko, że „tak wyszło”. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

11 komentarzy

 1. Dobrze, że najemca wyżył się na mieszkaniu, bo widziałem go później i był nie do poznania.
  Wzorowo kierował aŁdi. Pełna kultura na drodze. Do tego niezmierna życzliwość wobec innych na drodze.

  • I czytałem też naukowe badania, że wyrywanie gniazdek ze ściany poprawia koncentrację za kierownicą. Idę o zakład, że najemcy nigdy nie zdarzyło się przejechać na czerwonym świetle.

  • Wielu dewiantów poza mieszkaniem stwarza pozory normalności a w mieszkaniu tylko poziom neandertalczyka z maczugą. Jeżeli taki prymityw mieszka z rodziną to wyżywa się też na rodzinie.

 2. Sprzedam Wapno

  🙄… Lecz się na nogi ..bo na głowę juz nic nie da…. Zdewastował to zapłaci😉

 3. Tak się kończy wynajmowanie mieszkań. Nie stać cię na zakup własnego lub wybudowanie domu to pod most plebsie!!!!!!!!!

 4. Ciekawe na czym był w chwili zniszczenia mienia ,dopały robią swoje …hehe

 5. Przynajmniej typ ma oryginalny sposob na spedzanie wolnego czasu. Teraz przeprosi, zapłaci za straty, dostanie jakies smieszne zawiasy i znowu bedzie oddawal sie swojej rozrywce.

 6. Bo gniazdka były złe, i drzwi lodówki … też były złe. To on je zabił.Dwa razy.

 7. Seba miał po prostu gorszy dzień. Był zły bo borygo i denaturat poszły w górę 😜

 8. Bezstresowe wychowanie heheee 😉

 9. No no ,pewnie własciciel tego zdemolowanego lokalu jest zadowolony z tych 5 lat ,które grozi temu psycholowi co mu zdemolował mieszkanie ….naprawi sobie wszystko za własne pieniadze ,grunt ze sprawca bedzie siedział ,to jest własnie „sprawiedliwosć ” po polsku

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas