Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wynajęte mieszkanie zdewastował i ostrzelał z broni pneumatycznej. „Tak wyszło” – skomentował

Za uszkodzenie mienia odpowie 25-latek, który wynajmował jedno z mieszkań na terenie Białej Podlaskiej. Mężczyzna w lokalu mieszkalnym powyrywał gniazdka, połamał szafki, zaś w drzwi lodówki strzelał z broni pneumatycznej.

W miniony piątek bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniach wnętrza jednego z mieszkań na terenie Białej Podlaskiej. Właściciel relacjonował mundurowym, że prawdopodobnie zniszczeń dokonał 25-letni najemca. Mężczyzna zamieszkiwał od roku, ale w ostatnim czasie, z uwagi na częste skargi sąsiadów związane z zakłócaniem spokoju i ciszy nocnej, wypowiedział mu najem.

Kiedy właściciel wszedł do środka mieszkania złapał się za głowę. Nie mógł uwierzyć, że ktoś mógł zniszczyć w ten sposób cudzą własność. Mężczyzna zastał powyrywane gniazdka i połamane szafki, a także łóżko. Co więcej zauważył wgłębienia w ścianach oraz dziury w drzwiach lodówki. Podczas sprzątania odnalazł metalowe kulki jako naboje z broni pneumatycznej.

Sprawca tego czynu nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania stwierdzając tylko, że „tak wyszło”. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

11 komentarzy

 1. Dobrze, że najemca wyżył się na mieszkaniu, bo widziałem go później i był nie do poznania.
  Wzorowo kierował aŁdi. Pełna kultura na drodze. Do tego niezmierna życzliwość wobec innych na drodze.

  • I czytałem też naukowe badania, że wyrywanie gniazdek ze ściany poprawia koncentrację za kierownicą. Idę o zakład, że najemcy nigdy nie zdarzyło się przejechać na czerwonym świetle.

  • Wielu dewiantów poza mieszkaniem stwarza pozory normalności a w mieszkaniu tylko poziom neandertalczyka z maczugą. Jeżeli taki prymityw mieszka z rodziną to wyżywa się też na rodzinie.

 2. Sprzedam Wapno

  ?… Lecz się na nogi ..bo na głowę juz nic nie da…. Zdewastował to zapłaci?

 3. Tak się kończy wynajmowanie mieszkań. Nie stać cię na zakup własnego lub wybudowanie domu to pod most plebsie!!!!!!!!!

 4. Ciekawe na czym był w chwili zniszczenia mienia ,dopały robią swoje …hehe

 5. Przynajmniej typ ma oryginalny sposob na spedzanie wolnego czasu. Teraz przeprosi, zapłaci za straty, dostanie jakies smieszne zawiasy i znowu bedzie oddawal sie swojej rozrywce.

 6. Bo gniazdka były złe, i drzwi lodówki … też były złe. To on je zabił.Dwa razy.

 7. Seba miał po prostu gorszy dzień. Był zły bo borygo i denaturat poszły w górę ?

 8. Bezstresowe wychowanie heheee 😉

 9. No no ,pewnie własciciel tego zdemolowanego lokalu jest zadowolony z tych 5 lat ,które grozi temu psycholowi co mu zdemolował mieszkanie ….naprawi sobie wszystko za własne pieniadze ,grunt ze sprawca bedzie siedział ,to jest własnie „sprawiedliwosć ” po polsku

Z kraju

Polityka i społeczeństwo