Wczoraj na jednej z ulic Białej Podlaskiej doszło do zdarzenie drogowego z udziałem nietrzeźwego rowerzysty. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Mieszkańcy zwrócili uwagę na pogarszającą się jakość wody. Dowiedzieli się, że wykryto w niej bakterie. Jednak wodociąg cały czas funkcjonuje. Stąd ich obawy o zagrożenie zdrowotne.
27-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej trafił do tymczasowego aresztu. Policjanci w miejscu zamieszkania mężczyzny ujawnili znaczne ilości amfetaminy, mefedronu i opiatów. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal 2300 porcji dealerskich tych narkotyków.
W trakcie akcji gaszenia płonącego domu strażacy natrafili na zwłoki mężczyzny. Jako przyczynę pożaru wstępnie uznano zaprószenie ognia od papierosa.
W dniu 20 maja stwierdzono warunkową przydatność wody do spożycia przez ludzi w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Biała Podlaska. Wodociąg zaopatruje w wodę 54550 mieszkańców.
W środę rano na jednym ze skrzyżowań w Międzyrzecu Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafił kierowca jednego z samochodów.
37-latek stanie przed sądem i odpowie za uszkodzenie samochodu ciężarowego oraz groźby karalne . Mężczyzna uderzał młotkiem w drzwi kabiny ciężarówki, gdyż jak twierdził, jej kierowca zajechał mu drogę. Miał przy tym grozić pokrzywdzonemu pozbawieniem życia.
Policjanci z Terespola zatrzymali dwóch mężczyzn do sprawy kradzieży hulajnóg wartych 12 tys. złotych. Do zdarzenia doszło na początku maja bieżącego roku podczas przeładunku towaru. Policjanci odzyskali jednoślady, zabezpieczyli też gotówkę na poczet przyszłych kar i grzywien.
Wczoraj po południu w miejscowości Szóstka doszło do tragicznego w skutkach pożaru drewnianego domu. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natrafili na zwłoki mężczyzny.
Wczoraj na jednej z ulic Międzyrzeca Podlaskiego doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzystki. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Czwartek w Białej Podlaskiej rozbito kumulację w Lotto, która sięgnęła niemal 8 mln zł. W Poznaniu padło 1,2 mln zł w Keno, natomiast w Wałczu – Ekstra Pensja, czyli 5000 zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat.
Bialscy policjanci zatrzymali 27-latka, który podejrzany jest o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Narkotyki posiadał również 30-letni pasażer pojazdu. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.
Trójka mieszkańców Białej Podlaskiej spędziła noc w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowiedzą oni za kradzież produktów sklepowych oraz wózka inwalidzkiego. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.
W minioną sobotę 24-latek kierujący peugeotem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w Białej Podlaskiej. Mężczyzna uciekł pozostawiając na miejscu tablicę rejestracyjną samochodu, którym podróżował. Młodzieniec wpadł pół godziny później, po tym jak uderzył w stojące na parkingu auto.
Mieszkaniec Białej Podlaskiej najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. 30-latek podejrzany jest między innymi o dokonanie rozboju na terenie jednej z bialskich stacji paliw. Łupem sprawcy padło niemal 6 tysięcy złotych, a także alkohol i papierosy. Mężczyzna odpowie też za uszkodzenie samochodu oraz kradzież szczególnie zuchwałą.