Groźny wypadek na drodze krajowej nr 2 w pobliżu Białej Podlaskiej. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Są utrudnienia w ruchu.
Bialscy policjanci zatrzymali 58-latka, którzy jest podejrzany o podpalenie niezamieszkałego domu, groźby karalne oraz kradzież z włamaniem. Wstępne straty oszacowano na kwotę ponad 40 tys. złotych. Mężczyzna odpowiadał będzie w warunkach recydywy. Grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.
Mieszkaniec powiatu bialskiego padł ofiarą oszustwa. Mężczyzna wpłacił kilkanaście tysięcy złotych zaliczki na poczet zakupu 24 ton węgla. 45-latek nie zobaczył zakupionego towaru, jak również stracił pieniądze.
Wczoraj około południa w miejscowości Roskosz doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna kierując jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
W trakcie weekendowych działań bialscy policjanci z grupy "Speed" zatrzymali sześć praw jazdy i ujawnili ponad 570 wykroczeń w ruchu drogowym. Rekordzista kierując BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km pędząc 133 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem 2,5 tysiąca złotych i 10 punktami karnymi.
Mieszkaniec Białej Podlaskiej stracił ponad 8 tys. złotych podczas sprzedaży na jednym z portali ogłoszeniowych. Mężczyzna kliknął w przesłany link, przez który miał zalogować się na swoje konto bankowe i odebrać gotówkę.
Pod patronem małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Agaty Kornhauser-Dudy zorganizowano dzisiaj I Lubelski Kongres Kół Gospodyń Wiejskich. Są prelekcje, lokalne przysmaki oraz występy zespołów ludowych.
Jedna osoba zginęła w wypadku, jaki miał miejsce minionej nocy na drodze wojewódzkiej nr 811. Mężczyzna został tam potrącony przez wyprzedzające auto.
Bialscy policjanci ujawnili kolejnych kierowców ciężarówek, którzy oczekując w kolejce na możliwość wjazdu na przejście graniczne Kukuryki-Kozłowicze, podejrzewani są o jazdę w stanie nietrzeźwości.
W nocy z poniedziałku na wtorek na drodze krajowej nr 2 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje mężczyzna potrącony przez citroena.
W minioną sobotę w Drelowie kierowca audi stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Na szczęście, pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie ucierpiał.
Wczorajsze poranne spotkanie z policjantami na drodze krajowej nr 2 dla 48-latki zakończyło się wysokim mandatem i utratą uprawnień. Kobieta kierująca mitsubishi znacznie przekroczyła prędkość.
Policjanci zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Co więcej, poruszał się rowerem "pożyczonym bez wiedzy właściciela". Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.
Ma już dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów, ale nie przeszkadzają mu one w dalszym kierowaniu pojazdami w stanie nietrzeźwości. Tym razem 37-latek wsiadł za kierownicę ciągnika mając w organizmie 3,5 promila alkoholu.
Zapewniał funkcjonariuszy, że nie ukradł BMW, lecz je tylko pożyczył. Potrzebował bowiem na chwilę drugiego samochodu, gdyż swoim wjechał do rowu.