690 680 960

Znajomy nie chciał go wpuścić do mieszkania, więc uszkodził mu drzwi. Na sumieniu ma nieco więcej

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 48-latka podejrzanego o szereg kradzieży sklepowych. Mężczyzna odpowie też za uszkodzenie drzwi do mieszkania swojego znajomego. Tłumaczył, że zdenerwował się, gdyż ten nie chciał go u siebie gościć.

Bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące szeregu kradzieży sklepowych, do których doszło w jednym bialskich marketów w połowie lipca bieżącego roku.

Amator cudzego mienia zabierał towar z półek nie płacąc za niego. W jego zainteresowaniu był w szczególności alkohol, ale zabierał też produkty spożywcze. Wizerunek sprawcy uwiecznił sklepowy monitoring. Wartość powstałych strat oszacowana została na kwotę ponad 500 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o kradzieże 48-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna odpowiadał będzie też za uszkodzenie drzwi swojego znajomego. W rozmowie z policjantami przyznał, że zrobił to w złości. Zdenerwował się bowiem na właściciela, który nie chciał go już wpuszczać do mieszkania.

48-latek usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdy w ostatnim czasie odbywał karę pobawienia wolności za podobne przestępstwo. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(fot. lublin112.pl)

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie