Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Biedronka otworzyła nowy format sklepu. W outlecie ma być nawet 80% taniej

Sieć sklepów Biedronka otworzyła w Poznaniu pierwszy Outlet. Jak zapowiada właściciel marki klienci znajdą w nim przecenione produkty przemysłowe, sprzęt RTV i AGD artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki.

Pierwszy Outlet Biedronki został otwarty dwa dni temu w Poznaniu. Klienci znajdą tam m.in. produkty przemysłowe marek Hykker, Smukee, Hoffen, Gardenic, czyli sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Outlet jest nowy formatem sklepu należącym do sieci Biedronka. Są w nim oferowane produkty pełnowartościowe pochodzące ze starych kolekcji. Przeceny będą wynosić od 30% do nawet 80%.

– Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych jak i hurtowych. W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne – mówi Jakub Klimczak, Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny za sklepy w tym regionie.

Do tej pory sieć prowadziła sprzedaż końcówek serii w outletach pod nazwą Towaroteka. Taka placówka była m.in. w naszym regionie w Łęcznej, w Lublinie zaś w jednej z Biedronek, również można było zakupić w okazyjnych cenach produkty ze „starych” gazetek. Klienci mogli znaleźć tam nadwyżki magazynowe, czy też pozostałości po akcjach promocyjnych. Od jakiegoś czasu w pobliżu Biedronek można zauważyć specjalne namioty, w których wyprzedawane są takie produkty.

Na chwilę obecną Biedronka nie planuje otwarcia podobnych sklepów w innych miastach Polski.

2018-07-14 11:06:15
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Na otwarcie trzeba bedzie sciagnac wojsko do ochrony obiektu i w razie zamieszek o węża ogrodowego

  2. BRAWO TJ. FIRMA! DLACZEGO POLSKIE DZIADOWSKIE SKLEPY NIE MOGĄ BRAC PRZYKŁADU? DOBREGO PRZYKŁADU. DOPÓKI NIE SKOŃCZY SIĘ DZIADOWSKIE ZAOPATRZENIE I WYSOKIE CENY Z MARNA JAKOŚCIĄ PRODUKTÓW, DOPÓTY POLSKIE SKLEPY BĘDĄ BIADOLIC I BANKRUTOWAC.

    • Jakby placili podatki wpolsxe tak jak wlasnie polskie firmy, nie robili by takich ruchow

  3. Coś tej Biedronce zaczynają sporo zalegać towary. Już przy co drugiej widać namioty zagracone różnymi pierdółkami a hasło „wyprzedaż” pojawia się co miesiąc. Niestety coraz to bardziej naciągana „wyprzedaż” bo zobaczyć konkretne przeceny jest ciężko. A szczególnie ciekawe rzeczy są jeszcze mniej przecenione lub wręcz po cenie, w jakiej pojawiły się w pierwotnej gazetce. Sklep w Poznaniu jest pewnie większym takim namiotem więc nie wiem o co halo.

  4. Ale czyż nie jest to korzysc dla Polaków? Ale kazdy ma wybór. Można też iść do dziada za podwójna cene. Polak Polakowi wszak nie przepusci aby nie zarobic na kimś . Taka mamy mentalność. Trzeba się uczyć kultury handlu od naszych zachodnich przyjaciół cywilizowac się .

    • zachód i przyjaciele-to żeś kuwa zestawił oksymoron. Polska nie ma przyjaciół.Ma tylko widzących zysk pseudokoalicjantów. Nie raz juz to pokazali.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo