Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał na służbę, zatrzymał pijanego kierowcę hondy. 38-latek miał niemal 3 promile (zdjęcia)

Wczoraj rano funkcjonariusz pełniący obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Annopolu jadąc na służbę, zwrócił uwagę na kierowcę hondy. Bez wahania zareagował na jego zachowanie na drodze. Jak się okazało 38-latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 7.00 na terenie gminy Annopol w powiecie kraśnickim. Pełniący obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Annopolu jechał na służbę. W pewnym momencie zauważył, że kierujący pojazdem osobowym marki Honda nie trzyma toru jazdy.

– Poinformował o tym fakcie dyżurnego, w między czasie próbował dać znaki do zatrzymania kierującemu. Na wysokości annopolskiego komisariatu udało się zatrzymać pojazd. Od kierowcy czuć było alkohol. Dojechał też patrol z Annopola. 38-latek z Ożarowa wydmuchał niemal 3 promile – informuje aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej Policji.

Mężczyzna został zatrzymany i stracił już prawo jazdy. Wkrótce odpowie przed sądem za swoje zachowanie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności oraz kary pieniężne.

Jechał na służbę, zatrzymał pijanego kierowcę hondy. 38-latek miał niemal 3 promile (zdjęcia)

fot. Policja Kraśnik

Jechał na służbę, zatrzymał pijanego kierowcę hondy. 38-latek miał niemal 3 promile (zdjęcia)

fot. Policja Kraśnik

PRZECZYTAJ

Ważny komunikat wojska. Chodzi o hałas nad częścią kraju

11 komentarzy

 1. pissowskie zagłębie ciemnego ludu.

  • Ciemniej niż u ciebie w doopie nigdzie nie ma, żyjesz tam i żywisz się goownem tvenowskim.
   Jemu i tak nic nie zrobią bo już hyży w trosce o elektorat patolski luzuje przepisy

 2. Dziadek Józek ze Slamsowa (75 wiosen)

  Wychodzi na to, że nasi policjanci najefektywniej pracują przed służbą, albo po służbie, ewentualnie jak się zorganizują w jakąś akcję.

  • Aż się boje jak oni zorganizują jakąś akcję to znowu w nie te drzwi wejdą. Lepiej jak myśleniem zajmie się ktoś inny 😂

  • A właśnie, że w sprawie zatrzymań coś drgnęło. Nie zauważyłeś ostatniego wysypu wiadomości o zatrzymaniach poszukiwanych delikwentów, realizowanych w czasie służby?

 3. Niektórzy, to ewidentnie degeneraci. Co by nie było nawalą się i jadą.

  • Studętkom jezdem i myślem, że...

   Nie degeneraci, nie degeneraci !!! Uzależnienie od alkoholu w Polsce uznane jest za chorobę.
   Należy się tylko dziwić, że tacy „chorzy” są karani. Przecież pijąc wspomagają nasz dziurawy budżet Państwa.

 4. We Włodawie było podobnie. Policjanci też zatrzymali pijanego kierującego pojazdem. A właściwie prawie kierującego pojazdem. Pojazdem Wigry 3. Napisano, że prawie kierującego, bo niedoszły kierujący był tak pijany, że nie był w stanie jechać rowerem.

 5. Jak platfusy ogłosiły że jednak nie będą pijakom konfiskować pojazdów bo jeszcze trafi na swojego to co się dziwić? Wieś się cieszy.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112