690 680 960

Arcybiskup zaapelował do księży, aby wpłacali po 200 złotych na potrzeby szpitali. Parafie zaś mają ograniczać wydatki

Do wszystkich parafii i duchownych z terenu Archidiecezji Lubelskiej trafiło zarządzenie arcybiskupa dotyczące kwestii ekonomicznych. Jednocześnie Stanisław Budzik zaapelował do księży o wspieranie szpitali.

34 komentarze

 1. po 200 ? brawo za slub kilkaset zł całe g

 2. He he he he he po 200 zl
  Tyle zlota na ołtarzach, tyle ziemi za darmo od panstwa 🙂

  • Krzysztof,, Ochota,,

   Wszystko było za darmo. To była ofiara (nie wiem nawet czy poprawnie napisałem to słowo) 😁 oddawali część swoich majątków i byli dumni z tego.

 3. 😂😂😂,proponuję wrócić do jednego lub półtora miesiąca wstecz.😂😂😁

 4. Sensowny komunikat i madre slowa arcybiskupa. Wole czytać takie wypowiedzi niz zapewnienia o tym, ze ksieza nie moga zarazic innych, bo ich dłonie są święte.

 5. Ja myślę ze zadne pieniądze tu nie są potrzebne ,wystarczy gorąca modlitwa .Ale nie wiem czy zostanie wysluchana ,bo ta w domu nie liczy się tak jak ta w kosciele, czy w czasie procesji albo drogi krzyżowej

 6. Ciekawe ilu podwładnych biskupa , weźmie sobie jego słowa do serca i wpłaci choć te 200 złoty na szpitale.

 7. Śmiech na sali bo jeżdżą nowymi samochodami itp Powinni przynajmniej po 1000 zł pomóc szpitalom i to obowiązkowo. Za pogrzeby czy śluby tyle pieniędzy biorą A tak naprawdę kosztuje mac 200 zł za światło czy poniesione z tym innymi wydatkami . Więc powinno być za darmo prawie A jednak nie ma więc im ma pewno nie mam zamiaru pomagać że przeleje ma konto parafialne jakis datek

 8. Ryży zdrajca was wysłucha popaprancy.

 9. nie maja wstydu

 10. To w końcu kto ma dawać czy im nie jest wstyd podawać nr konta jak ludzie myślą jak przeżyć a oni chcą dalej kasy banda zlodzieji.!!!!!

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas