Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

137 nowych żołnierzy złożyło dzisiaj przysięgę na sztandar 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej (zdjęcia)

Dzisiaj w koszarach na Majdanku w Lublinie przysięgę wojskową złożyło 137 nowych żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. To siódma i zarazem ostatnia w tym roku przysięga żołnierzy terytorialnej służby wojskowej na Lubelszczyźnie.

13 komentarzy

 1. A gdzie one i oni mają zimowe czapki zimowe? Czyżby ktoś zap …zdefraudował środki na zimowe odzienie żołnierzy?

 2. nie było wieprza???

 3. Ale trafili na pogodę.

 4. niech się modlą by ich dowódcy mieli pojęcie o tym co będą robić w czasie W

 5. Co z broni i żołnierzy jak przyjdzie PO to i tak ich rozformuja broń rozji nieodpłatnie oddadzą klęska widoczna na kilometr

 6. Brawo gratulacje za mundurem wszyscy murem

 7. Znowu bezrobocie trochę spadnie w statystykach.

 8. Następna rzesza patusow którzy szukają sposóbu na życie albo tylu u nas poszukiwaczy przygód niczym Indiana Jones tacy znurzeni szarą rzeczywistością a dla partii bonus w postaci darmowego miecha armatniego. Ku..a tu nie zmienia się nic na tym łez padole. Od tysiącleci znaleźć naiwniaka to było jak splunąć w kałuże. Czuję się jak na filmie VHS gdzie jak chciało się zobaczyć fajną scenę ponownie wciskało się replay. Ludzie mają krótką pamięć ci co pamiętają są ponad tym.

  • Ci ty bredzisz leszczu do pięt im nie dorastasz lewacki ciemniaku.

  • Sam jesteś patusem na zasiłku z dziadziorni, więc nie pierdziel bzdur, znalazł się wujek dobra rada od 7 boleści, weź się za uczciwą robotę koniobujco- terminatorze bu hahaha.

 9. Cannon fodder

 10. Militaryzacja = zubożenie i obniżenie standardu życia obywateli. No, ale 76% obywateli tego chce więc niech nie płaczą jak im poziom życia się pogorszy.

Dodaj komentarz

Z kraju