Nie żyje pieszy potrącony przez forda. Miał 62-lata AKTUALIZACJA

Wczoraj wieczorem w Garbowie samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

 

Do wypadku doszło w piątek około godziny 19:30 w miejscowości Garbów w powiecie lubelskim. Kierująca fordem fiestą kobieta potraciła pieszego. Pomimo szybko udzielonej pomocy mężczyzny nie udało się uratować. Jak wyjaśniają lekarze, pieszy zmarł w wyniku ciężkich obrażeń ciała doznanych w wyniku zdarzenia.

Kierująca autem 34-latka była trzeźwa. Wypadek miał miejsce poza terenem zabudowanym w miejscu nieoświetlonym. Pieszy nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych a jego ubranie było w ciemnym kolorze. Teraz dokładne okoliczności wypadku ustalają funkcjonariusze lubelskiej drogówki.

Wczoraj poza tym tragicznym wypadkiem, doszło również do pięciu potrąceń pieszych. W samym Lublinie przed godziną 14. na ul. Popiełuszki volkswagen kierowany przez 35-latka potrąciła 79-letnią kobietę. Z kolei około godziny 16. na ul. Grabskiego przechodzącą przez jezdnię kobieta została potrącona przez kierującego kia 64-latka. Godzinę później na przejściu dla pieszych na ul. Kunickiego volkswagen kierowany przez 29-latka potrącił 62-letnią pieszą. Do potrąceń pieszych doszło także w Świdniku i Żabiej Woli.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-12-20 15:41:24