Wartego ponad dwa mln złotych mercedesa i inne podobne auta podziwiać można było w Lublinie (zdjęcia)

121

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się impreza, jaką zorganizowano dzisiaj na placu Zamkowym w Lublinie. Można było podziwiać wyjątkowe auta, które trudno dojrzeć na drogach.

 

W czwartek w Lublinie rozpoczęła się jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjno-lifestylowych w Polsce, czyli 11 edycja RAGE 2018, tym razem pod nazwą „Lubelskie edition”. Na plac Zamkowy przyjechało łącznie około 30 wyjątkowych i niezwykłych aut. Wśród nich lamborghini, ferrari, bentley, Rolls – Royce czy chevroleta corvettę.

Najtańsze z prezentowanych aut warte jest kilkaset tysięcy złotych, cenę najdroższego trzeba liczyć w milionach złotych. Ponieważ tegoroczna trasa RAGE, poprowadzi przez najpiękniejsze zakątki województwa lubelskiego, pojazdy będzie można podziwiać także w innych miejscach.

W piątek o godzinie 10:00 uczestnicy spotkają się przy ul. Grottgera w Lublinie. Godzinę później wyruszą w trasę do Nałęczowa, gdzie zatrzymają się w Parku Zdrojowym. Kolejnym przystankiem będzie Rynek w Kazimierzu Dolnym. Po południu uczestnicy będą mieli postój w puławskiej Marinie, skąd udadzą się do Ułęża.

(fot. nadesłane – Rafał – DZIĘKUJEMY!)
2018-07-12 18:15:59