Ul. Diamentowa: Zderzenie dwóch samochodów osobowych (zdjęcia)

Do kolejnego w dniu dzisiejszym zdarzenia drogowego doszło na ulicy Diamentowej w Lublinie.

Do zdarzenia doszło o godzinie 22, na skrzyżowaniu ulic Diamentowej i Wrotkowskiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż jadący od strony ulicy Jana Pawła II, opel corsa usiłował skręcić w lewo, w ulicę Wrotkowską. Jednak kierowca najprawdopodobniej zignorował znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo na jadącej, ulicą Diamentową w stronę centrum, hondzie civic.

Uderzony w bok opel zjechał na pobocze i tyłem zderzył się jeszcze z latarnią. Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Wezwany został także pracownik firmy budującej w tym miejscu trakcję trolejbusową, aby ocenił czy słup latarni nie grozi przewróceniem. Kierująca oplem przekazana została pod opiekę lekarzy pogotowia ratunkowego. Jak ustaliliśmy jej obrażenia nie są poważne.

Na miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni w stronę ulicy Krochmalnej a także wjazd w ulicę Wrotkowską, gdzie ruch odbywa się tylko jednym pasem. Jak nas poinformowano, utrudnienia w tym miejscu potrwają minimum do godziny 23.