Piątek, 26 kwietnia 202426/04/2024
690 680 960
690 680 960

W sobotę odbędzie się czwarta edycja Lubelskiego Święta Młodego Cydru. Zobacz program imprezy

Już jutro 16 września na Starym Mieście w Lublinie odbędzie się czwarta edycja Lubelskiego Święta Młodego Cydru. W samo południe zostanie wzniesiony największy toast w historii Lublina.

Organizatorzy Lubelskiego Święta Młodego Cydru otwierają jutro wielką dyskusję o Lublinie. – 16 września będziemy wspólnie odkrywać miejskie DNA: odczytywać znaki, nazywać emocje, patrzeć w przyszłość i tworzyć portret mieszkańców 700-letniego Lublina – zapowiadają organizatorzy.

Lubelskie Święto Młodego Cydru – Program

SOBOTA, 16 września 2017 r.
Odkrywamy DNA Lublina

godz. 12, Rynek Starego Miasta – największy toast w historii Lublina. Rozbijemy 700-litrową beczkę̨ premierowego MŁODEGO CYDRU
godz. 11-17, Rynek Starego Miasta – największa degustacja cydrów w Polsce
godz. 11-17, Stare Miasto – Krakowskie Przedmieście – Plac Litewski – gra miejska Odkrywamy DNA Miasta. Podążaj za koziołkiem, wejdź do gry, odwiedź 10 stacji i wygraj Cydr Lubelski.

#NIEFILTRUJEMY. Projekt tatuaż

godz. 16-22, Błonia pod Zamkiem – trzy strefy, najlepsi tatuatorzy i nieograniczone możliwości wydobycia swojej prawdziwej, niefiltrowanej natury
• STREFA PROJEKT TATUAŻ – bądź współtwórcą wyjątkowego, tatuażowego arcydzieła. Dołóż swoją kreskę do całości!
• STREFA MISTRZÓW TATUAŻU połączona z KONKURSEM TATUAŻY – otwarta pracownia artystów z warszawskiego studia 77 INK. W programie m.in. dziaranie na żywo zwycięzców konkursu #NIEFILTRUJEMY Projekt Tatuaż, sesje pokazowe i wiele innych niespodziewanych zdarzeń.
• STREFA PRZYMIERZ SIĘ DO TATUAŻU – sprawdź, czy tatuaż odpowiada Twojej #niefiltrowanej naturze. Testuj setki wzorów i wybierz taki, który wyrazi Twoje prawdziwe JA!

FINAŁOWY KONCERT TRASY CYDR LUBELSKI SPRAGNIENI LATA

godz. 16.45-22, Błonia pod Zamkiem – finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata. Zagrają Bovska, Iza Lach, Dwa Sławy i gość specjalny O.S.T.R.

2017-09-15 11:05:42
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. .. to jest rozpijanie młodzieży , promocja alkoholu , kto pozwala na takie festiwale ! jeszcze na starówce , jakby mało było tu pijanych lumpów , ładna wizytówka miasta !

    • a może promocja miasta, produktu regionalnego i przy okazji nauka… dla wszystkich… kultury picia! można przecież delektować się trunkiem a nie od razu pić aby się upić!

      • niestety, ale lubelski cydr jest „specyficzny”, a co do kultury picia to zobaczysz jutro ile ma wspólnego z rzeczywistością

  2. festyn tatuażu…tzn. zlot więźniów i recydywistów.. oczywiście nikogo nie che obrazić, ale nie powinno to być przedstawiane jako piknik rodzinny. Jest oczywiście moda, żeby tatulowac sie i potem piękne dziewczyny sie szpecą bo moda, ale moda przeminie. Ile ja już z doświadczenia znajomych płaczu i lamentu znam, ze sie znudzilo, ze juz nie wypada do pracy czy jako rodzic posiadać tych mazaji, a usuwanie to tylko blizny i blizny.

  3. Co „Cydr Lubelski” ma wspólnego z Lublinem? Tyle samo co tyrolska z biedronki z Tyrolem. Pranie mózgu vel Żuk.

  4. w lustrze mordo ty moja ogorzała

    Cydr w Lublinie promował ten co publicznie pił wódę ze znajomymi żulami na ulicy na starym mieście. On też chciał legalizacji produkcji bimbru. Taki powiew z rosji w tamtym czasie.

Z kraju