Powstał mobilny przewodnik po Krainie Lessowych Wąwozów

Powstała aplikacja mobilna „Kraina Lessowych Wąwozów”, która prezentuje kompleksową ofertę produktów i atrakcji turystycznych z regionu położonego w północno-zachodniej części Lubelszczyzny.

 

Od miesiąca wszyscy miłośnicy turystyki po naszym regionie mają możliwość zainstalowania mobilnego przewodnika do Krainie Lessowych Wąwozów. Aplikacja prezentuje atrakcje turystyczne w postaci wąwozów lessowych na terenie gmin: Wojciechów, Nałęczów, Opole Lubelskie, Poniatowa, Puławy, Karczmiska, Wąwolnica, Kazimierz Dolny, Janowiec, Końskowola, Kurów, Baranów, Żyrzyn, Markuszów oraz miasto Puławy. To właśnie w regionie tych gmin znajduje się największa w skali europejskiej, silnie rozgałęziona sieć wąwozów lessowych.

W programie znajdziemy m.in. informacje o atrakcjach turystycznych, trasy dla amatorów turystyki pieszej, miejsca z wyjątkowymi zabytkami a także bogatą ofertę noclegową i gastronomiczną.

Aplikacja zawiera również kalendarz imprez odbywających się w Krainie Lessowych Wąwozów.

Ważną funkcją aplikacji jest geolokalizacja użytkownika – dzięki wykorzystaniu technologii GPS, osoby korzystające z aplikacji mogą sprawdzić nie tylko swoje położenie, ale też sprawdzić, gdzie znajduje się konkretny obiekt. Przewodnik multimedialny zawiera także planer, przydatny do zwiedzania w terenie wybranych obiektów.

Aplikacja działa w trybie online i offline na smartfonach i urządzeniach mobilnych z systemami iOs, Android oraz Windows Phone. Multimedialny przewodnik turystyczny jest uzupełnieniem serwisu internetowego Krainy Lessowych Wąwozów.

Tutaj ściągniecie aplikację na swój telefon:

Google play
WindowsPhone
Appstore

2015-01-18 16:17:42
(fot. Amistad)