Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

„Zanurkował” audi w rowie z wodą. Miał 2 promile (zdjęcia)

W rowie wypełniony wodą zakończył podróż audi pijany 28-latek. Mieszkaniec powiatu garwolińskiego w Stężycy stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w latarnię, ostatecznie audi „zanurkowało” w przydrożnym rowie. Wkrótce sąd oceni zachowanie mężczyzny na drodze. 

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 2.00 w Stężycy na ul. Rokickiej. Dyżurny dęblińskiego komisariatu, otrzymał zgłoszenie o ujęciu nietrzeźwego kierującego.

– O zdarzeniu powiadomiła 24-letnia kobieta i dwóch mężczyzn w wieku 29 i 30 lat, którzy zauważyli pojazd w rowie. Gdy podeszli do auta kierujący wysiadał z niego, a następnie próbował uciec z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został ujęty przez świadków, którzy wezwali na miejsce Policję, gdyż wyczuli od niego silną woń alkoholu – informuje aspirant Łukasz Filipek z ryckiej Policji.

Mundurowi ustalili, że zatrzymanym mężczyzną był 28-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i ściął latarnię a następnie wjechał do rowu. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – dodaje aspirant Łukasz Filipek.

Przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem i odpowie za swoje zachowanie.

„Zanurkował” audi w rowie z wodą. Miał 2 promile (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

„Zanurkował” audi w rowie z wodą. Miał 2 promile (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

PRZECZYTAJ

Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych. Szybko tego pożałował (wideo)

11 komentarzy

 1. Jednego wieśniaka mniej

 2. a zabiora samochod czy nie?

  • Na początek należałoby posadzić delikwenta na 200 dni, żeby miał czas na przemyślenia i radość, że nie poszedł do tego rowu dachem i nie zasnął z rybami, żabami i czym tam jeszcze. Reszta kar później.

 3. w komputerku niech milicja sobie zaznaczy żecnie ma prawka i nie ma już roblemu xD

 4. Czytam opisy o kierujących z ponad 1,5 promila alkoholu we krwi i ani słowa o konfiskacie samochodów. Coś już się zmieniło?

  • Po co komu taki złom? Weź pomyśl? Wartość tego szrata to -3000zł.

  • „Zanurkował” audi w rowie z wodą. Miał 2 promile. Po co komu taki namoczony samochód ?

 5. On stracił panowanie nad swoim łbem jak płacił za ten szrot.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport