Zderzenie volkswagena z fordem na skrzyżowaniu. Jeden z kierowców w szpitalu (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia pojazdów na ul. Łęczyńskiej w Lublinie. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 22 na ul. Łęczyńskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Krzemionki zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna jechał ul. Łęczyńską od strony ul. Hutniczej. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Krzemionki. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu fordowi, którego kierowca poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę forda przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają oraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Dopiero po 1 tego Volkswagena odholowali. Groźnie to wyglądało, policja, straż i karetka… Myślałem że ktoś zginął, ale na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych. Klienci też wspominali, że dość często się tutaj stukają.

 2. Jak tak jeździ ktoś trzeźwy o tej godzinie kiedy tam prawie nie ma ruchu to znaczy, że już więcej jeździć nie powinien !!!

 3. Kierowca, który miał pierwszeństwo w szpitalu? Tak to jest jak się stosuje zasadę „mam pierwszeństwo, po co mi mózg” Was kierowcy też to dotyczy.

  • Czy osoba która tak piszę to ma mózg, czy może była bezpośrednim świadkiem wypadku??????Pisać i osądzać ludzi jest łatwo jak nie odczuwa się tego na własnej skórze. Nie życzę nikomu żeby przeżył tego co ludzie z wypadków, a szczególnie jak są tam dzieci.To nie kierowca który miał pierwszeństwo przejazdu i trafił do szpitala jest bez mózgu i nie myśli tylko ten co te bzdury wypisuję. Trzeba to przeżyć widząc na własne oczy żeby w jaki kolejek się wypowiadać w komentarzach

 4. Ja rozumiem że ludzie którzy piszą te komentarze to byli na miejscu? Widzieli wszystko jak to się wydarzyło? Podróżujący Fordem jechał z dzieckiem i rodzina. Dobrze ze nic się nikomu (chyba) nie stało. Wyglądało to tragicznie pisk dziecka matka roztrzesiona a ojciec w szoku. PATRZCIE LUDZIE BARDZIEJ NA DRODZE BO MOGŁO TO SIĘ ŹLE SKOŃCZYĆ.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą