Zderzenie Hyundaia i Audi na skrzyżowaniu w Lublinie. Możliwe utrudnienia
11:38 14-08-2026 | Autor: redakcja
fot. lublin112.pl
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątek przed południem na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską w Lublinie.
Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący Audi jechał ul. Diamentową w kierunku ul. Krochmalnej. Hyundai poruszał się natomiast ul. Wrotkowską. Na skrzyżowaniu oba pojazdy zderzyły się.
W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. W rejonie kolizji mogą jednak występować utrudnienia w ruchu, szczególnie na pasie prowadzącym w stronę ul. Krochmalnej. Kierowcy powinni zachować ostrożność.
Galeria zdjęć
I znowu znak stop dla niewodomych.
Bolta nie obowiazuje tak prozaiczna sprawa jak STOP
I taki debil lekceważący przepisy wozi pasażerów w aplikacji taxi. Na jakiś czas będzie wyłączony z ruchu a mandat pewnie coś koło 2500 skutecznie ostudzi jego temperament na skrzyżowaniu gdzie trzeba ustąpić pierwszeństwa. A swoją drogą jakiż to paradoks w tej wolnej Polsce że teraz można sobie zarejestrować działalność zrobić badania przykleić nalepkę na drzwiach taxi i już można wozić ludzi. A gdzie egzamin z topografii miasta z udzielenia pierwszej pomocy z kultury osobistej-parodia nie taxi