690 680 960

Zakończyły się utrudnienia w ruchu po tragicznym wypadku na trasie Lublin – Łęczna (zdjęcia)

Policjanci pod nadzorem prokuratora zakończyli działania na miejscu tragicznego wypadku na trasie Lublin – Łęczna. Dopiero przed godziną 14 został udrożniony ruch na drodze krajowej nr 82.

Kilka godzin trwały policyjne czynności na miejscu tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Łuszczów, na trasie Lublin – Łęczna. Około godziny 6:30 pojazd osobowy zderzył się tam z ciężarówką.

– W momencie dojazdu zastępów PSP na miejsce zdarzenia pojazdy znajdowały się na przeciwnych poboczach jezdni, w tym pojazd ciężarowy częściowo poza jezdnią. W wyniku rozpoznania stwierdzono, że osoba kierująca samochodem osobowym została zakleszczona we wraku pojazdu, stwierdzono u niej brak funkcji życiowych. Strażacy przystąpili do natychmiastowego uwolnienia poszkodowanej z wraku przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych. W momencie ewakuacji poszkodowanej z pojazdu na miejsce działań przybył zespół ratownictwa medycznego. Strażacy wraz z ratownikami medycznymi przystąpili do reanimacji osoby poszkodowanej. Pomimo długotrwałego wysiłku ratowników lekarz stwierdził zgon kobiety – informuje st. kpt. Andrzej Szacoń z KM PSP w Lublinie.

Policjanci wstępnie ustalili, że na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Mazda, który jechał w kierunku Lublina z samochodem ciężarowym marki Scania jadącym w kierunku Łęcznej. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 48-letnia kierująca mazdą. Kierujący ciężarówką nie odniósł obrażeń, mężczyzna był trzeźwy.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez wiele godzin. Przed godziną 14 zakończyły się utrudnienia z przejazdem. Cały czas trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. JRG Nr 3 w Lublinie)

10 komentarzy

 1. śmiertelny na pewno. ale czy spowodowany.
  nie wylatuje się z pasa bez konkretnej przyczyny.
  tragedia to jest dla kierowcy ciężarówki. !!!!

 2. mokro predkosc zagiapienie i trup na miejscu

 3. A może covid19

 4. Po uszkodzeniach mazdy widać źe była duźa sìła uderzenia .

 5. ktoś zasnął za kierownicą?

 6. Nie zdążyła odebrać fonu

 7. Niby tak dobrze w kraju a ludzie nie mają dla kogo żyć. Bimmera mieć za idola? Toż on teraz nawet znicza nie zapali dla tej pani…

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi