Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

31 komentarzy

 1. Ten sam odcinek drogi Lublin – Bychawa (między tuszowem kol. a krzyżówką w żabiej woli) co 1,5 tygodnia temu zginął rowerzysta [*]. A debile nadal zapierdalają i nic nie widzą. Apeluję do policji żebyście się w końcu zaczęli interesować tym odcinkiem i od czasu do czasu z suszarką stanąć.

  • Suszarka pomoże(albo i nie) na chwilę. Tu trzeba porzędnego oznakowania skrzyżowań i dodatkowe pasy- lewoskrety. Manewry jakie wtedy kierowcy będą musieli wykonywać skutecznie ich spowolnią.

 2. kawałek lepszej drogi i pedał w podłogę a wariatów niemało policja powinna bardziej zainteresować się tym odcinkiem drogi mieszkam w tej okolicy i często widzę jadących wariatów bez wyobrażni.

 3. Niestety przewidziałem to przy poprzednim wypadku. Tam nie ma ograniczenia prędkości. Jest prosta, z górki, ludzie cisną. I niestety tam będą kolejne ofiary.

  Do kierowców – rajdowców: noga z gazu, chcecie wszystkich pozabijać?

  Do pracowników urzędu gminy Strzyżewice: może należało by porozmawiać z odpowiedzialnymi za tę drogę i zapobiec śmierci czy kalectwu innych ludzi? Czasem warto coś zrobić a nie zasłaniać się niemocą.

 4. Ile jeszcze trzeba ofiar na tym odcinku drogi żeby kierowcy zaczęli tam wolniej jeździć to już piąty wypadek wciągu dwóch miesięcy,

 5. Zgodnie z moją przepowiednią kolejny wypadek następny niebawem. Rok szkolny dopiero się zaczął.

 6. Dokładnie a ograniczenia prędkości niema a ni przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu chodzi dzieci chodzą do szkoły lub na przystanek. I którędy mają przejść na drugą stronę?

  • Ciupciasek zwyczajny

   Noo, jak mają przejść? Ruch tu taki, że raz na pół godziny samochód przejedzie. Bez „krasnala” przeprowadzającego bezmózgie dzieciątka się nie obejdzie.
   Najlepiej by było, żeby je ktoś przenosił, bo przecież nózię sobie można zwichnąć na środku jezdni, a tu auto zza zakrętu i nieszczęście gotowe.

  • Ograniczenie pani Olu jest. Jeżeli dobrze kojarze jest to teren zabudowany i obowiązuje tam prędkość 50km/h.

 7. A może trochę dołków by się zdało??? Wtedy na pewno każdy jechałby wolniej… Chociaż kontrole też nie zaszkodzą, ewentualnie trójnoga postawić.

 8. szkoda tych chlopcyw wogule czego oni jeżdą tymi motorami kto im daje temotory i poco żeby sie pozabijali

 9. obywatel czytelnik

  Sprawczyni, żeby mogła się zatrzymać, wjechała do rowu i walnęła w drzewo.
  I niech mi tu jakiś Hołowczyc powie, że przydrożne drzewa i głębokie rowy są nie potrzebne.
  To jeden z pewniejszych hamulców bezpieczeństwa – nic nie ujmując mądrze postawionym słupom

 10. Jak sie późno z chałupy do roboty wychodzi to trzeba potem zapier… .A jakie cuda wianki są koło 8 rano na drodze przez dąbrowę jak sie wszystko spieszy .Cały ten odcinek drogi od Żabiej Woli az do Diamentowej to horror gdy ludziska jadą do i wracają z pracy

  • Zgadzam się z tobą ta kobieta też do pracy jechała na 8 myślała że zdąży i jak już wiadomo wyprzedzała wszystkie samochody jak szalona.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo