Wpadł jadąc po pijanemu. Gdy zabierali jego auto, w lawetę wjechał kolejny pijany kierowca

Dwóch pijanych kierowców wpadło w ciągu kilkudziesięciu minut na jednej ulicy. Do tego obaj kierowali fiatami punto.

Pierwszego z pijanych kierowców wypatrzył inny uczestnik ruchu drogowego. W niedzielę po godzinie 21.00 widząc jadące zygzakiem auto, powiadomił o wszystkim dyżurnego policji. Ten natychmiast wysłał na miejsce patrol. Funkcjonariusze zatrzymali fiata punto na ulicy Wyszyńskiego w Łukowie. Badanie alkomatem potwierdziło podejrzenia, 66-latek z Łodzi miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca został zatrzymany, zaś pojazd którym się poruszał, miał trafić na policyjny parking.

Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechała laweta, lecz zanim załadowano na nią pojazd, wjechał a nią inny fiat punto. Kierowca jednak nie zatrzymał się i zaczął odjeżdżać w kierunku Radzynia Podlaskiego. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Kierowca fiata widząc, że radiowóz go dogania, zjechał w drogę gruntową a następnie na pobliskie pole.

Tam pojazd zatrzymał się a mężczyzna wyskoczył na zewnątrz i zaczął uciekać pieszo. Po chwili został zatrzymany. Kierowcą okazał się 39-latek z Łukowa, który nie miał ze sobą żadnych dokumentów. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Wkrótce obaj mężczyźni usłyszą zarzuty za kierowanie samochodami w stanie nietrzeźwości. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-09-26 14:45:26

Zobacz również

14 komentarzy

 1. to już jesienna melancholia zalana ?

 2. Kumulacja GŁUPOTY…..

  • Niech ta laweta jeszcze tam postoi to może jeszcze jakiś pijak się w nią w…….i

  • nie kumulacja głupoty, tylko świadomość pozostania bezkarnym, a były próby konfiskaty pijakom samochodów przy złapaniu „na podwójnym gazie”, ale Trybunał tzw. Konstytucyjny orzekł, że to „niekonstytucyjne” -pewnie z obawy, że kolesiostwo potraci dobre fury…

 3. Nieszczęscia i bezmózgi chodzá( jeżdzà) parami ?

 4. Błąd w matrix-ie.

 5. Aaron Fleischmann

  W nagrodę powinni trafić do jednej celi.

 6. Łuków miasto tłuków…

 7. Puntocepcja

 8. Od jakiegoś czasu informacje o jakimś pijanym kierowcy pojawiają się CODZIENNIE. I to nieraz kilka artykułów danego dnia. Nie mam porównania do innych województw, bo z nich informacji nie czytam, ale śmiem twierdzić, że mamy wysoki odsetek pijaków-idiotów w naszym województwie, I z tego wniosek, że umysłowo bliżej nam (jako mieszkańcom Lubelszczyzny, a nie Polakom) do wschodnich krajów i mentalnie więcej u nas Rosjan, Ukraińców (i innych pijackich narodów), niż do tej upragnionej „zachodniej cywilizacji”. Jeśli tak bardzo chcemy być jak ten upragniony zachód, to pierw trzeba zacząć od siebie. No jak ktoś chodzi, albo jeździ uwalony w zwykłe dni pracujące (poniedziałek-piątek) bez jakichś szczególnych powodów typu imieniny, urodziny, gdzie nie są to ani wakacje (gdzie tutaj to głównie młodzież, studenci), ani weekend (jakieś wesela, imprezy), to o czym my tu mówimy. Pijacki naród i tyle. Bez kieliszka, albo kufla dzień stracony. A funkcjonować trzeba, po zakupy pojechać trzeba, sprawy na mieście pozałatwiać trzeba. A że pod wpływem alkoholu to oj tam. A jak w tym artykule widać ponad 1,5 i 2,5 promila, to to nie jest jeden kieliszek, albo jeden kufel.
  No chyba, że w innych województwach też takie problemy są, to wtedy cały nasz kraj jest mentalnie bliżej do wschodu, a nie tylko Lubelszczyzna. No ale tak jak już wspomniałem, czytam jedynie informacje z naszego województwa. Informacje z pozostałych zapewnia mi radio i telewizja, a tam jak wiadomo, nie będzie takiej szczegółowości.

 9. Przyciągają się jak magnesy, trzeba było jeszcze poczekać następnęgo by może przyciągnęło, nowy sposób na łapanie nietrzeźwych

 10. ale co tam, alkohol legalny, a za trawe do pierdla !!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online