Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wojsko opanowało stację paliw. Wzbudzili ogromne zainteresowanie kierowców (zdjęcia)

Na nietypowy widok natknęli się dzisiaj wieczorem kierowcy podróżujący trasą Lublin – Warszawa. Jeden z nich przesłał nam zdjęcia stacji paliw, opanowanej przez wojskowe pojazdy.

58 komentarzy

 1. Pewnie jadą na marsz do Warszawy. Będą chronić Morawieckiego i Dudę przed gniewem tzw. Narodowców. Niestety tak Polacy będą świętować 100-lecie niepodległości 🙁

  • Nie pisz nazwisk tych dziadów z dużej litery lepiej mao i duduś

   • Jakby nie te nazwiska to byś teraz nie pisał bo byś nie miał na czym….500+ cwaniak wnioski składają i takie smuty pierd…… eh zaklamancy

   • TYLE KASY ILE TERAZ SIE PISUARY SIE NACHAPALY TO WSZYSTKIE POPRZEDNIE RZĄDY ZOSTALY ZDETRONIZOWANE!!! PAMIĘTACIE JAK SZYDLO DARŁA SIE W SEJMIE?? NAM SIE NALEŻAŁO PREMIE DODATKI!!! pAZERNOSC i sTOLKI!!!

    • Oddaj złodzieju zajumane pieniądze z OFE, zwróć za wina i ośmiorniczki a dopiero pózniej zabieraj głos. O miliardach z Vat-u przez grzeczność nie wspominam.

    • popatrzę jak się licytujecie kto więcej ukradł… i tak się zastanawiam czy „niepodległość” właśnie na tym polega…?

  • Ale wy zacofani w tym Lublinie 😀 Ja pier**le 😀
   Wyzywacie rząd a sami ciągniecie 500+ ale kaczor taki złyy!
   Polakowi to nigdy nie dogodzisz WON NA UKRAINE jak sie nie podoba!

 2. Tankowali za gotówke,czy na flote ?

 3. Moździerze Rak najnowsza zabawka wojska

 4. A co to za zdziwienie nierozgarniętego internauty??? Myślał że co ? Że mleko bierze się z biedronki a nie od krowy???…

 5. Dobrze, że nie tankowali na Lukoilu….

 6. …może płyn do spryskiwaczy ?

 7. Czy do tych durnych totalnych lemingów dotrze wreszcie, że Marsz Niepodległości idzie razem z rządowym Marszem Biało-Czerwonych z najwyższymi władzami Polski na czele? Czy dotrze do nich, że aktualnie odbywają się ćwiczenia Anakonda ruchy wojsk są naturalne? Czy dotrze do nich, że na kilkudziesięciu w POrywach Kasprzaków, Hadaczów i innych desperatów kładących się przed marszem i udających zabitych dla TVN, to potrzebne są takie wozy bojowe?

  • Psiuarku myślisz że ta banda faszystow to sa patrioci?? Na mózg się lecz! Już propaganda TVP ci wyzarla czerep!!!

   • Ty kim jesteś potomku kacapów z za Uralu?

   • za dużo „wstajesz i łżesz”

   • Zastanów się co ty mówisz! Nikt nie ma prawa mówić na Polaków faszyści! Dlaczego powielasz chore wypowiedzi baranów z europarlamentu? Wg ciebie też w marszu idzie 60tys. faszystów? Te kobiety, dzieci, całe rodziny to faszyści ?! Żaden kraj w europie nie zaznał tyle cierpienia i bólu z rąk faszystów co Polska i Polacy !!!
    Mam nadzieję, że kiedyś za takie określenie będą surowe kary. A sama Europa już zapomniała, jak Polacy ratowali ich kraje przed faszystowskimi Niemcami.

    • Wypowiadam się korzystając z wolności słowa bo trzeba korzystać puki można…!!! Nie znasz definicji faszysty… I nie zasłaniaj się historią bo to nie ma nic do rzeczy. Nacjonalizm bardzo płynnie i często niezauważalnie przechodzi w faszyzm a do tego jest połączony z ksenofobią!

    • Nazywasz baranami ludzi z państw silniejszych gospodarczo i politycznie więc się zastanów kto jest baranem …

     • To, że mają silne gospodarki, nie znaczy, że co niektórzy mają olej w głowie. Lepiej poszukaj sobie innych wzorców bo stajesz się taki sam jak oni.
      I jeszcze do GLOBAL. Polska historią stoi. I robi się wszystko (nie tylko w Polsce), żeby tą historię wymazać i zdusić. Naród, który zapomni o swojej historii, przestaje być Narodem. A takim najłatwiej zawładnąć, co próbują robić te „państwa o silnych gospodarkach”. A poza tym to Polska na tą chwilę ma najlepiej rozwijającą się gospodarkę w Europie i to ICH boli, dlatego jest takie ujadanie na Polskę. Boją się, że Polska może wyrosnąć na lidera gospodarczego Europy i robią wszystko, żeby do tego nie doszło, opluwając i zniesławiając Polskę w oczach Europy i świata, żeby odstraszyć potencjalnych inwestorów i kontrahentów. Bo wiedzą, że cały świat inwestycyjny, bacznie przygląda się rozwijającej się i stabilnie stojącej polskiej gospodarce.

    • jakoś tak patrząc na fakty średnio to ratowanie wyszło. To raczej nas uratowali ci bogatsi i lepiej zorganizowani. Fakt- poświęcenie Polaków było wielkie ale to akurat jeno na pomniki wystarcza

  • Do wypranych mózgów takie rzeczy nie docierają. Lewackie media ten temat pomijają to skąd POsrańcy maja o tym wiedzieć? Był prikaz szydzić i obrażać od faszystów, to tego się trzymają. Nowych wytycznych im nie udzielono.

 8. Rosomak też musi pić.

 9. Chłopak z lubartowa

  To jest bez sens robic sensacje.kazdy pojazd mechaniczny trzeba tankowac. W glowe sie Michal uderz

 10. To żołnierze obrony terytorialnej