Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wojsko opanowało stację paliw. Wzbudzili ogromne zainteresowanie kierowców (zdjęcia)

Na nietypowy widok natknęli się dzisiaj wieczorem kierowcy podróżujący trasą Lublin – Warszawa. Jeden z nich przesłał nam zdjęcia stacji paliw, opanowanej przez wojskowe pojazdy.

Transportery opancerzone wjeżdżające na jedną ze stacji paliw przy drodze krajowej nr 17 Lublin – Warszawa wywołały w piątkowy wieczór niemałe poruszenie wśród kierowców. Żołnierze w swoich pojazdach ustawili się pod dystrybutorami i rozpoczęli tankowanie. Trwało to przez dłuższy czas, co nie umknęło uwadze przejeżdżających osób. Wiele z nich robiło sobie przerwę w podróży, aby z bliska przyjrzeć się woskowym pojazdom.

(fot. nadesłane – Michał)

58 komentarzy

  1. kurde a co będzie jak wybuchnie wojna i nie będzie można zapłacić kartą na orlenie ?

  2. dobrze że choc jeden dystrybutor dla cywili został

  3. To stacja pod Zamosciem dokładnie w Sitancu po 2 stronie stacji znajduje sie spory poligon wojskowy wiec co w tym dziwnego ze chlopaki w przerwie bojowej skoczyli na kawke i parowe ? przy okazji zatankowali wozy zeby sie dowódca nie spawal ze tylko na zarcie smigneli ?

  4. Wojsko posiada karty flota na Orlen, firma została wybrana w przetargu. Wojskowe stacje paliw są w WOG, gdzie są obsługiwane przez pracowników cywilnych. Jeśli chcesz zatankowac musisz poinformować wcześniej że tankowanie poza godzinami służbowym…. Kodeks pracy… A karta flota 24/7…

Z kraju