Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał na fontannę, po chwili pojazd dostawczy zapadł się (zdjęcia)

W środę rano w Końskowoli doszło do nietypowego zdarzenia z udziałem pojazdu dostawczego. Kierowca iveco nie zachował należytej ostrożności i wjechał samochodem na plac, doprowadzając do uszkodzenia nawierzchni oraz dysz fontanny.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 8.00 w Końskowoli w powiecie puławskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd dostawczy zapadł się na placu, gdzie znajduje się fontanna.

– Kierowca samochodu dostawczego marki Iveco, chcąc dojechać do kawiarni znajdującej się w budynku ratusza, zamiast zatrzymać się na parkingu z drugiej strony budynku, wjechał na plac przed ratuszem. Gdy najechał na miejsce, gdzie znajdują się dysze fontanny, płyty z których wykonana jest nawierzchnia pękły, a samochód „wpadł” w powstałą w ten sposób dziuręrelacjonuje komisarz Ewa Rejn – Kozak z puławskiej Policji.

Mieszkaniec Lublina był trzeźwy, 31-latek został ukarany mandatem karnym. Straty powstałe w wyniku jego nieostrożnej jazdy zostaną pokryte przez jego ubezpieczyciela.

Wjechał na fontannę, po chwili pojazd dostawczy zapadł się (zdjęcia)

Wjechał na fontannę, po chwili pojazd dostawczy zapadł się (zdjęcia)

(fot. Policja Puławy)

24 komentarze

  1. Krzysztof Kononowić.

    Na co komu tyle tych płyt, trawki nasiejcie, drzewek nasadzcie. Dziwić się że susza.

  2. Dlatego polecam swoje usługi przyczepką lekką 🙂

    Zapraszam!

  3. Mistrzostwa Polski w rozjeżdżaniu fontann – wyguglujcie. Stan „na teraz” to ok 90 „odosobnionych, nietypowych przypadków”. czyli circa dziewięćdziesiąt razy dostawczaki (i nie tylko) wjechały do fontanny (na terenie całego kraju)

  4. Dziennikarzu, nietypowe? W całej Polsce są rozjeżdżane te pożal się Boże fontamny. Betonowe, siurki z betonu. Nie tak wygląda fontanna. To jak najbardziej powszechne zjawisko. W Kutnie 4 razy już rozjechali

  5. Kto ze „Stu Lat Planowania”?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo