Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał busem pod pociąg pośpieszny. Szlak kolejowy jest zablokowany (zdjęcia)

Wjechał na przejazd kolejowy tuż przed nadjeżdżający pociąg. Lokomotywa uderzyła w przód busa. Jedna osoba trafiła do szpitala.

21 komentarzy

 1. Gostek naoglądał się Top Gear a tam Clarkson ciągle powtarza: nie opłaca sie hamować, to strata paliwa.

 2. ja nie rozumiem , maszynista miał go po prawej stronie czyli powinien mu ustąpić a oberwał mu zderzak a co gorsza chłodnicę to nie była wina kierowcy busa tylko pociąg wymusił pierwszeństwo !!!

 3. Widoczność do Chin , znak STOP a ten wjeżdza pod pociąg — zero mózgu !

  Tak może być ?

 4. Stanisław ,jak faktycznie jest tak jak piszesz ,czyli gosciu wjechał w „bok ” lokomotywy ,to ja nie mam wiecej pytań …prawo jazdy powinno być zabrane ,a gosciu skierowany do okulisty …bo jeszcze zrozumiem ze ktoś nie zauważył ,bo nie patrzył ..ale wjechac centralnie w bok ? …to trzeba być niewidomym

  • Skierowanie do okulisty zamieniłbym na psychiatrę. W busie jechały dwie osoby i żaden nie zauważył nadciągającego pociągu? Przed uderzeniem maszynista widział busa i dawał w klakson ile sił, ale to nie pomogło. Po uszkodzeniach busa i lokomotywy widać, że to bus uderzył w bok pociągu.

 5. Lakierujcie lokomotywy na moro będą mniej widoczne dla kierowcy ,Szary tłuczeń , pogoda i lokomotywa ,
  sygnalizacji świetlnej brak bo po co -oszczędności , o zaporach nie wspomnę .Wszystko w temacie
  Współczuje temu kierowcy jak i osobom podróżującym w pociągu ,zbieg czasu i miejsca .

 6. Lokomotywa ma włączone trzy światła na czole i świecą jak drogowe w aucie albo i lepiej. Znak stóp to chyba do czegoś zobowiązuje. Niektórym to i rogatek nie przeszkadzają żeby wjechać pod pociąg.