Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekł BMW przed policjantami i zgasił światła. Myślał, że go nie widać

Puławscy policjanci po pościgu zatrzymali mężczyznę kierującego BMW. Jak się okazało, 20-latek posiada trzy aktywne zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi.

24 komentarze

 1. to teraz bedzie miał 4 aktywny zakaz . buhahahahahaha prawo wg pis
  Morawiecki do roboty obiecałeś bezpieczeństwo na drodze !

  • Pinokio ma zwyczaj obiecywać, a później jego elektorat trzyma się zasady że: „przecież coś z tym zrobił, czego się czepiacie”… i tak to działa

  • Jemu dadzą kolejny zakaz, a od pojazdu zatrzymali dowód (i tak nieważny). No to go unieruchomili na dobre… Kabaret na drodze.

 2. gość i tak kolejnego dnia siądzie za kółkiem, bo nic nie znaczy zakaz kierowania (żadnych sankcji) , a powinien trafić już dawno do pierdla, albo zamiatać ulice !!!!

 3. P ieniądze i S tołki

  głosujcie na PIS

 4. Najwyższy czas na odsiadkę

 5. gdyby uciekał pieszo, to by zakrył dłońmi oczy – też by go nie było widać 🙂
  logika 3-latka…

 6. Chyba tylko ostatni idiota nie zrozumie, że jak go nie zamknęli, albo nie skonfiskowali tego złoma, to on dzisiaj od rana jeździ z szerokim bananem na gębie.

 7. no ale po co mu jakieś prawo jazdy ???? przecież un ma bmw

 8. PO 5 się przejmie, a po 6 na pewno przestanie jeździć. POlska w ruinie.

 9. Powinien zamiatać ulice i to w swojej miejscowości, żeby jak najwięcej znajomych go widziało.

 10. Ja to jednak zazdroszczę takim ludziom znajomości,nadmiaru pieniędzy,bo teraz będzie kolejna kara grzywny,kolejny zakaz a może nawet więzienie,jeśli nie ma znajomości

  • Grzywny nie zapłaci bo nie pracuje, mieszka u rodziców, cały majątek to gacie i telefon na kartę. Jedyna szansa że sędzia się zlituje i go posadzi.