Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota uderzyła w drzewo, nie udało się uratować życia 18-latki. Kobieta zmarła w szpitalu (foto)

Młody kierowca nie zwolnił przed zakrętem, w wyniku czego rozpędzone auto wypadło z drogi, uderzyło w drzewo i dachowało. 18-latka trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Jej życia nie udało się uratować.

35 komentarzy

 1. Studętkom jezdem i tak se myślem, że...

  W taki oto niezbyt skomplikowany sposób, los uczy poszanowania przepisów

  • Drugiej próby nie bedzie ..

  • Chciał zaszpanować dziewczynie co jego yaris potrafi, masakra dożywotnie zabrać prawko imbecylowi. Nie poszanował przepisów ani życia pasażerki. Może był naćpany?

   • ale co daje zabranie PJ ? – jak będzie chciał to i tak pojedzie. Yaris nie miał badań i nie przeszkadzało to jeździć

  • Poco Taki w gkupie komentarze znałam ta dziewczynę taka tragedia az nie mogę przebolec tego wspolczoje rodzinie.

 2. Jeździć to trzeba z głową.

 3. Pabloo(oryginał)

  Niech dalej uczą zdawać egzamin a nie jak dobrze i bezpiecznie jeździć.

  • Nie zwalaj winy na innych, system itp. innych głupot nie wypisuj, bo nakaz kierowania pojazdem w granicach prędkości dopuszczalnej to element występujący zawsze podczas kursu jak i samego egzaminu. Gdyby na egzaminie 2x przekroczył prędkość, czy przy danej prędkości choćby raz utracił panowanie nad pojazdem, to egzamin zakończyłby się wynikiem negatywnym.
   A jazdy rajdowej na kursie nauki jazdy nie uczą, bo taka jazda na drogach publicznych jest niedopuszczalna i po prostu zbyteczna w normalnym ruchu.

 4. Bo ktoś mówiła, że ktoś ma w rodzinie kogoś, kto zna kogoś, kto nie zapiął pasów i to mu uratowało życie.

  • Co drugi ma szwagra, który już dawno wąchałby kwiatki od spodu, gdyby tamten jeździł w pasach. Obowiązek ich zapinania to nic innego niż tylko kolejny pretekst do łupienia kierowców i nabijania kasy producentom pasów, napinaczy itp. systemów całkowicie nie potrzebnych bardzo dobrym kierowców. A za takich uważa się 80% kierujących w naszym kraju.

   • a kumpel szwagra widział kolesia co nie włączył świateł jak jechał przez las i dzięki temu łosie i dziki nie wybiegły na drogę

 5. To ladnie zaczal to dorosle zycie

 6. mogła nie wiedzieć, że kierowca jest de*ilem – mało prawdopodobne, ale mogła.
  mogła nie wiedzieć, że auto nie ma aktualnych badań technicznych.
  ale nie mogła nie wiedzieć, że trzeba zapinać pasy. być może by przeżyła.
  a ten ćwierćmózg mam nadzieję, że dobrze to wszystko odczuje i nie będzie mógł z tym spokojnie żyć. bo to nie jest żaden błąd młodości, tylko morderstwo…

 7. Mówi się, że fotoradary są głupie. Że progi niszczą zawieszenie pojazdów. Że policja nieprawidłowo mierzy prędkość pojazdów.
  Tylko w każdym cywilizowanym kraju to występuje, natomiast w Polsce jest nielegalne, albo jest stosowane w pozorowany sposób. Za to piractwo drogowe jest na porządku dziennym.
  Gdyby w tej wsi był fotoradar – to dziewczyna by żyła, bo do tego wypadku by nie doszło.

 8. a mógł sobie zrobić samozagładę, ale zabił towarzyszkę.

 9. Przestancie pie….c glupoty gdyby nie chciel zaszpanowac to nie byloby zdarzenia . Szkoda dziewczyny ale tak to jest jak jezdza ludzie bez wyobrazni . Kiedys tez mialem parcie na predkosc tylko zycie zmienilo mi poglady moze w odpowiednim czasie bo zyje . A skad mlody mial wiedziec ze za szybko jedzie jak wszyscy tak jezdza . Przyklad idzie od starszych

 10. Inaczej mówiąc kierujący z premedytacją zamordował pasażerkę. Ze szczególnym okrucieństwem bo jeszcze kilka dni cierpiała w szpitalu. Taka powinna być prawna kwalifikacja czynu. Nie masz pojęcia – nie siadaj za kierownicą.

Z kraju