690 680 960

Stracił panowanie nad audi, pojazd uderzył w latarnię (zdjęcia)

W środę po południu na ul. Mełgiewskiej pojazd osobowy uderzył w latarnię. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w środę około 15:30 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w latarnię.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono kierujący audi jechał w kierunku centrum. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wynik tego auto zjechało na prawą stronę i uderzyło w słup latarni.

Kierowca został opatrzony na miejscu przez ratowników medycznych. Nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

  1. Nie wiecie jaka była prawda, czy jechał szybko czy może coś się stało z autem, a już lecą oskarżenia…… Ludzie jak wam nie wstyd tak się zachowywać do drugiego człowieka A tym bardziej że nie macie racji…… najgorszemu wrogowi nie zycze czegoś takiego. Najłatwiej jest oskarżać innych nie znając prawdy, a tym którzy są tak zawistni życzę żeby przeżyli to sami na własnej skórze i się przekonali jak to jest.

    • Jeśli coś stało się z autem w czasie jazdy, to znaczy że nie powinno być dopuszczone do ruchu. Jeśli przy 49km/h dochodzi do awarii, która kończy się totalnym rozbiciem auta na słupie to jest to jeżdżący samochód pułapka.

      Jeśli natomiast coś stało się z kierowcą, to znaczy, że nie powinien siadać za kierownicę. Nie jest w 100% zdrowy i sprawny. To się tyczy cukrzyków, daltonistów (tak, znam takiego), ciśnieniowców, zawałowców, nerwicowców itp.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…