Stracił panowanie nad audi, pojazd uderzył w latarnię (zdjęcia)

W środę po południu na ul. Mełgiewskiej pojazd osobowy uderzył w latarnię. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w środę około 15:30 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w latarnię.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono kierujący audi jechał w kierunku centrum. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wynik tego auto zjechało na prawą stronę i uderzyło w słup latarni.

Kierowca został opatrzony na miejscu przez ratowników medycznych. Nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. Trochę ślisko się zrobiło, uważajcie.

  • W kontekście co poniektórych wypowiedzi, im mniej bezpiecznie tym bardziej bezpieczniej, bo im jest bardziej ślisko (mniej bezpiecznie), tym kierowy bardziej uważają (czyli powinno być bezpieczniej).
   Jeżeli piesi, którym odbierze się pierwszeństwo na PdP mają bardziej uważać (i dzięki temu być bezpieczniejsi), to na drogach pokrytych lodem także powinno być bezpieczniej (bo kierujący powinni bardziej uważać).
   Służby drogowe powinny wodę lać podczas przymrozków, a nie sól sypać, bo wtedy byłoby bezpieczniej.
   Każdy wie, że to tak nie działa, ale skoro w pewnych kwestiach można posunąć się do takich absurdalnych tez, więc dlaczego w tym przypadku nie napisać takiej durnoty.

 2. proponuje jeszczze szybciej………….ludzie nie moze byc dnia bez wypadku?

 3. Od nowego roku jako stały czytelnik rozpoczynam liczenie marek pojazdów, które uczestniczą w stłuczkach i wypadkach! 🙂 Dane będą podawane w komentarzu pod każdym postem dot. w/w 😀

  • Towarzystwa ubezpieczeniowe już dawno to policzyły. Zwyżki są na BMW, audi, Alfa Romeo. Oczywiście wszyscy wiemy, że to nie auta powodują wypadki tylko kierowcy, więc śmiało można zasugerować, że wśród właścicieli tych aut jest największy odsetek gamoni bez umiejętności.

   • Jako ciekawostkę podam, że bodajże w 2015 lub 2016 roku (NIEOFICJALNIE) najwięcej wykroczeń w ruchu drogowym w Lublinie popełnili kierujący pojazdami takich marek jak m.in. ford, opel czy renault. Z tego co pamiętam to takie BMW było chyba nawet poza pierwszą piątką. (Źródłem informacji były własne obserwacje i opracowania pracowników właściwych organów.)

 4. Trzeba ograniczenie do 40 km/h wprowadzić jak na Nadbystrzyckiej, albo najlepiej w cały mieście. Będzie bezpieczniej…

  • A może wprowadzić zakaz ruchu w całym mieście wtedy będzie najbezpieczniej. Chociaż wszyscy zaczną chodzić pieszo i nogi będą łamać… chyba jednak nie ma recepty na to.

  • Paweł, doskonały masz pomysł…. zrobic korki w Lublinie jak w Warszawie…. i zamiast wracajac z pracy być w domu np. na 17 bedziesz na 17:30 BRAWO TY!

 5. Trzeba mieć nadzieję,że oleum trochę w głowie szofera przybędzie po uderzeniu.

 6. Dołączył kolejny do grona bezmuzgów tak konczą łałdi i bmw dbają o to by było o nich głośno czekamy na kolejnego haha

 7. Nie jest prawidłową sytuacja, kiedy bezmyślny niedoszły morderca (mogło w kogoś walnąć i zabić lecąc bezwładnie bokiem) wychodzi z tego bez szwanku. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

 8. Panowie to że gość zapier… Jest pewne i powinien ponieść konsekwencję ale mnie martwi jeszce jedna rzecz…. Byłem tam na miejscu i zatrzymałem się aby udzielić facetowi pomocy natomiast kilka samochodów przede mną tylko zwolniło aby sobie popatrzeć. Przeraża mnie fakt że na pomoc w tym kraju można liczyć coraz rzadziej.

 9. ten zakręt jest pechowy szczególnie dla aut z FWD i bez TC

 10. 4 zera na masce i piąte…

 11. Nie wiecie jaka była prawda, czy jechał szybko czy może coś się stało z autem, a już lecą oskarżenia…… Ludzie jak wam nie wstyd tak się zachowywać do drugiego człowieka A tym bardziej że nie macie racji…… najgorszemu wrogowi nie zycze czegoś takiego. Najłatwiej jest oskarżać innych nie znając prawdy, a tym którzy są tak zawistni życzę żeby przeżyli to sami na własnej skórze i się przekonali jak to jest.

  • Jeśli coś stało się z autem w czasie jazdy, to znaczy że nie powinno być dopuszczone do ruchu. Jeśli przy 49km/h dochodzi do awarii, która kończy się totalnym rozbiciem auta na słupie to jest to jeżdżący samochód pułapka.

   Jeśli natomiast coś stało się z kierowcą, to znaczy, że nie powinien siadać za kierownicę. Nie jest w 100% zdrowy i sprawny. To się tyczy cukrzyków, daltonistów (tak, znam takiego), ciśnieniowców, zawałowców, nerwicowców itp.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9591zł -0.54%
  • GBP 4.9043zł 0.39%
  • EUR 4.4465zł -0.44%
  • CHF 4.1804zł -0.03%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET
   Zaproszenie na akcje terenowego poboru krwi RCKiK w Lublinie