690 680 960

Stokrotek przybywa hurtowo. Jednego dnia otworzyli siedem sklepów

Sieć sklepów Stokrotka idzie na rekord, mało kto otwiera jednego dnia aż siedem placówek handlowych. Pięć z nich zlokalizowanych jest w naszym regionie. Sieć skupia się ostatnio na mniejszych miejscowościach, tam też powstały nowe markety.

Tylko jednego dnia, w czwartek 19 grudnia, przybyło siedem sklepów Stokrotka. Otwarcie nowych marketów miało miejsce w Dołhobyczowie w powiecie hrubieszowskim, w Puchaczowie w powiecie łęczyńskim, Konstantynowie i Piszczacu w powiecie bialskim, Szczebrzeszynie w powiecie zamojskim, a także w Wielgomłynach w województwie łódzkim i w Trzciance w województwie wielkopolskim.

W każdym z nich z okazji otwarcia dla klientów przygotowano liczne atrakcje i promocje cenowe na najważniejsze produkty.

– Ostatni kwartał roku to wyjątkowo intensywny czas dla całej branży. Rozwijamy się i sukcesywnie umacniamy swoją pozycję na rynku. Siedem nowych sklepów w ciągu jednego dnia to zdecydowanie powód do świętowania. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie dobrze przygotowany zespół, dzięki któremu możemy stawiać przed sobą coraz to nowe wyzwania i cele, mając pewność, że będą zrealizowane z najwyższą starannością i myślą o spełnieniu oczekiwań klientów – mówi Mirosław Wawryszczuk, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, Członek Zarządu sieci Stokrotka.

Od początku roku sieć uruchomiła w całym kraju kilkadziesiąt nowych placówek. W 2020 roku zaplanowano utrzymanie podobnego tempa rozwoju a tym samym otworzenie około 100 nowych sklepów. Do końca roku sieć chce przekroczyć liczbę 650 marketów.

(fot. archiwum/Stokrotka)

16 komentarzy

 1. Monopliści. Na felinie nie ma ani jednego lidla czy biedronki. Nie dziwi was to???

 2. Otwierają nowe sklepy, a w starych nie ma kto pracować .
  Obsługa tragiczna, nie mająca o niczym pojęcia.
  Stokrotka na Jutrzenki to już wogóle tragedia, kierowniczki łażą jak święte krowy, nic nie wiedzą,nic nie umieją a kultura osobista na poziomie zerowym, chamskie odzywki do klientów to norma. Tak samo pozostały personel.
  Kolejki ogromne bo jedna, góra dwie kasy pracują, a reszta kasjerek łazi po sklepie , plotkuje i nic nie robi.
  Masakra jakaś. Może najpierw za stare sklepy by sie wzieli, a nie nowe otwierają.

 3. Tragedia sklep, kasjerzy ganiani przez kierownictwo bo brakuje rąk do pracy, kolejki, ceny mało przystępne.

 4. Ceny z kosmosu!

 5. Jak urosną to upadną. W małej pipidowie kasy nie zrobią

 6. Mieszkaniec Narutowicza

  Drogo. Bardzo drogo. Litewski kapitał.Zero polskiego wkladu

 7. to ganianie kasjerek do wypakowywania towaru denerwuje również klientów , bo stając w dłuższej NAGLE otwierają kolejną kasę a ci co stoją za nami lecą do niej i są już daleko przed nami. To mnie wnerwia, powinna byc jedna kolejka

  • i jeden rodzaj mydła, butów itd. jak za komuny. Sami narzekający a sieć kwitnie. Z dwojga złego jeśli mam się iść do obcokapitałowego sklepu to wolę stokrotkę niż przepychać się w jak zawsze zabałaganionej ” biednej-rączce „. W litewskich firmach transportowych jest rosyjski kapitał, ciekawe czy tu także.

 8. Czas na walkę cenową a nie na ilość sklepów. Wolę przejść się 500metrów dalej i za zakupy wydać 30zł mniej przy koszyku wartym ok. 120zł.

  • stokrotka zapewne próbuje stac się monopolistą przez ilość sklepów. Do tego roku również korzystałam ze Stokrotki robiąc zakupy lokalnie, ale wzrost cen, pogorszenie asortymentu, kolejki do kas i widok wykorzystywanych pracowników spowodował że owszem wpadam tam czasami ale również jeżdzę do Lecrerca i innych sklepów które mam po drodze i tam robię większośc zakupów. A te naklejki przywiązujące klientów do sklepu już na mnie nie działają a nawet zaczeły irytować

 9. Warszawskie jaśnie państwo urzędasy zmusiły niejako lubelską spółkę do sprzedaży Stokrotek obcemu kapitałowi. Ponoć litewskiemu 😉

 10. A czy ktoś wie co teraz budują w Jastkowie, obok stacji benzynowej koło cmentarza? Czy to też będzie Stokrotka czy coś innego?

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas