Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Smaczny domowy obiad w cenie kebaba. Stołówka akademicka „Trójka” rozpoczęła swoją działalność (zdjęcia)

Studencka stołówka przy ul. Langiewicza w Lublinie została uroczyście otwarta. Od jutra każdy chętny będzie mógł w niej zjeść smaczny domowy obiad w cenie kilkunastu złotych. Dostępne będą również śniadania.

23 komentarze

 1. ceny jak wszędzie…

 2. Bardzo dawno skończyły się czasy dotowanych obiadków dla studentów a szkoda. Kiedyś na polibudzie panie kucharki były zatrudnione przez uczelnię wiec student defa-kto płacił tylko za produkty wiec było super tanio. To se ne wrati ale zawsze miło powspominać czasy kiedy zabieranie kanapek na uczelnię było zbędne i każdego było stać na stołówkę.

  • a co tereaz to chyba nie stac tylko nieudacznika

  • „defa-kto” ??? 🙂
   Nie tylko panie kucharki były zatrudnione.
   Dzięki temu poznałem słownictwo, którym posługiwali się wykształceni ludzie.
   Ale co z tego?
   Na podwórku nikt mnie nie rozumiał i śmiali się ze mnie.
   A przecież pracowałem na uczelni!

 3. Zapomnieli że działał tam od 2006 roku klub muzyczny Cafe Opium

 4. 12 zł za śniadanie to tak mało ?

 5. Za 17zł to niejeden lokal gastronomiczny / garmażerka przywiezie do drzwi obiad (i to nie byle jaki) bo 17zł to nie jest cena najniższa. Są także miejsca gdzie można kupić obiad za13-14 zł, m. in „Bar Mała Wyspa” na WSPiA lub „Michałowa Micha”.
  A to przecież studencka stołówka, więc powinno być trochę taniej ?

  • Garmażerka Polskie Smaki, można zjeść kotleta z ziemniakami i surówką za ok. 10-13 zł, a talerz pierogów wyjdzie jeszcze taniej. W Barze Mieszczańskim na Zielonej też jest niedrogo.

 6. Serio? 17 zł za zupę, drugie danie i kompot to drogo? Porcje są naprawdę duże, na jakość dań też nie można narzekać!!