Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Opel wypadł z drogi i wbił się w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia uczestnika wypadku, jaki miał miejsce na drodze wojewódzkiej Krasnystaw – Kraśnik. Trasa przez kilka godzin będzie zablokowana.

33 komentarze

 1. dalej niech to drzewo tu rośnie widać że kilka lat wstecz też ktoś tu uderzył – pomnik przyrody? czy pomnik grobowy lepszy.. teraz tylko na deski na trumnę drzewo to będzie potrzebne

  • To drzewo powinno być otoczone religijną czcią skoro ma taką skuteczność w eliminowaniu tych, którzy nie szanują ani własnego, ani cudzego życia.

  • Niech rośnie , niech rośnie. lepiej drzewo niż inny użytkownik drogi

 2. Musi było za wolno ….dobrze że w innych uczestników drogi nie skosił tylko drzewo

 3. W zasadzie to kierowca nie chcąco przesiadł się na tylną kanapę. Szkoda młodego życia, kondolencje dla rodziny

 4. Z jaką prędkością jechał ze skosił tak drzewo ??? Pewnie ze 140 na zegarku było tyle ile wyciągnoł ten grat,było dać mu bmw jechałby 200 !!! Więcej samochodow kupują [***]

 5. naturalna eliminacja na asfalcie – brawurka !!!!

 6. Ludzie piszący głupie komentarze może pomyśleli by ze nie trzeba pędzić aby doszło do wypadku wystarczyło ze wyskoczyła sarna a kierowca chciał uniknąć zderzenia z nią przez co stracił panowanie i uderzył w drzewo

  • Przecież to normalne że przy prędkości 90 km/h samochód skraca się o połowę przy uderzeniu w drzewo. A wszystkiemu winne sarny i drzewa.

  • Do Xxx. Przy szybkości dozwolonej w tym terenie nawet gdyby sarna wyskoczyła takich zniszczeń samochodu by nie było i życie by uratował. Widać, że nie masz pojęcia o kierowaniu samochodem.

  • I Wy mistrzowie – oczywiście jeździcie 90!

   No nic mnie tak nie irytuje jak specjaliści sprzed klawiatur.
   Gooo#no wie, ale musi napisać!

   • Jechałem za takim co nie mógł wyprzedzić jadącego z przepisową prędkością. Mało się nie zapalił, a ile namachał się rękami. Magnez łyknij, melisy naparz, spokojnie, dojedziesz.

   • Przekraczając dozwoloną prędkość należy zdawać sobie sprawę, że w ten sposób ogranicza się możliwości reakcji w sytuacji niebezpiecznej. A to właśnie specjaliści sprzed klawiatur wypisują usprawiedliwienia w postaci sarny, drzewa, oślepiającego światła, śniegu na drodze, itp. Po to mamy mózgi żeby ich używać, nawet za kierownicą. Jak ktoś nie używa, to mamy wtedy dobór naturalny.

 7. czemu tak wolno

 8. ☆☆☆⭐⭐⭐

  Poduszki nie wystrzeliły albo bez pasów jechał

 9. Ratownik medyczny

  Po dzisiejszym dyżurze uważam że na przestrzeni kilkudziesięciu lat rodzaj ludzki dochodzi do samozagłady. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują.

 10. Jak głupi to niczyja wina, prędkość nie wybacza. Gdyby trochę myślał to by zwolnił lub przygotował auto do takich jazd.

Z kraju