Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Opel wypadł z drogi i wbił się w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia uczestnika wypadku, jaki miał miejsce na drodze wojewódzkiej Krasnystaw – Kraśnik. Trasa przez kilka godzin będzie zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 16:40 w miejscowości Tarnawka Pierwsza w gminie Zakrzew w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 842 Krasnystaw – Kraśnik, na odcinku Wysokie – Stara Wieś, samochód osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem, po czym auto wypadło z drogi.

Następnie samochód z ogromną siłą uderzył w drzewo. Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia podróżującego pojazdem 23-latka.

Obecnie na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora będą ustalać szczegółowe okoliczności, a przede wszystkim, przyczyny wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Trwa organizowanie objazdów.

Opel wypadł z drogi i wbił się w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

Opel wypadł z drogi i wbił się w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

Opel wypadł z drogi i wbił się w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

33 komentarze

 1. No cóż dzisiaj była jego kolej… szkoda że [***] bo rodzina płacze…

 2. Jak widać tylko piorun nie uderza dwa razy w to samo drzewo. Co to było za pierwszym razem, że takie obdarte? Pamięta ktoś miejscowy?

 3. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym.Amen

 4. W to samo drzewo nikt nie uderzył oprócz dzisiejszej sytuacji. Był dawno temu wypadek na tym samym odcinku ale nie dokładnie w tym miejscu co dzisiejsze zdarzenie

 5. Skąd był kierowca

 6. Ważne ze go nie bolało i że nie leży jak.roslinka .
  A wypadki chodzą po ludziach ,dobrze że w nikogo nie winnego nie wjechał tym samochodem bo mógł wybić jakas nie winna rodzinę , i wez sie z takim mijaj na drodze ?????

 7. przy najmniej za swoją glupotę odpowiada sam a nie jeszcze nie winny człowiek pieszy, pełno takich na tej drodze co jak pojeby jadą autem i nie patrzą na ludzi pieszych czy rowerzystów przemieszczających się tym odcinkiem szosy tylko aby do przodu jak popierdoleni jadą autami.

 8. To była osoba dla mnie bardzo bliska i te wasze kom stają w gardle jak to czytam

  • Bardzo współczuje…. Domyślam się co pan/pani czuje bo widok na żywo był makabryczny

  • To prawda ? osadzaja i mówią ci co tego nie przeżyli, nikt nie zna dnia I godz . Wiec nie osądzajcie nikogo bo nie znacie śni bólu śni przyczyny ??
   Kamil niech Ci światło świeci wiecznie . Pokój twojej duszy ?❤

 9. Czy te komentarze stające w gardle przywołują również inne wspomnienia związane z obecnością czegoś w gardle trzech kropek? Jak na 23-latka to całkiem szybko zasuwał tym gratem. Cokolwiek za szybko w stosunku do umiejętności. Niestety nie wyciągnie z tego żadnego wniosku.

Z kraju

Sport