690 680 960

Ruszyła udzielić pomocy poszkodowanym w wypadku. Zginęła spadając z kilkunastu metrów (zdjęcia)

Tragiczne zdarzenie na obwodnicy Lublina. Kobieta spadła z wiaduktu i zginęła na miejscu. Była świadkiem wypadku i biegła udzielić poszkodowanym pomocy.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na obwodnicy Lublina, w nocy z poniedziałku na wtorek. Jak już informowaliśmy o północy przewrócił się przeładowany i znajdujący się w fatalnym stanie technicznym samochód dostawczy.

Przybyli na miejsce policjanci oraz pracownicy służby drogowej zwrócili uwagę na stojącą na przeciwległym pasie ciężarówkę. Ciągnik siodłowy miał uruchomiony silnik, kabina była otwarta, a w pojeździe nie było kierowcy.

Jak się okazało, kobieta kierująca pojazdem jechała w kierunku Warszawy. Widząc moment wypadku, postanowiła ruszyć na pomoc poszkodowanym. Zatrzymała auto i przeskoczyła przez barierę dzielącą pasy ruchu. Nie spodziewała się jednak, iż znajduje się na wiadukcie. Spadła z kilkunastu metrów na ziemię.

Kobiety nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon w wyniku doznanych obrażeń ciała. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

80 komentarzy

  1. brawo dla konstruktorów i projektantów, zabrakło na jakieś oświetlenie albo na siatkę? no ale jak trzeba ekrany postawić w polu to się pieniądze znajdą… tyle ludzi w Polsce ginie bez sensu, ludzie tracą życie, co może być cenniejsze? potem rodziny żyją w traumie i smutku, a taki katolicki kraj… a ile fałszywości i zakłamania, ile poradzieckiego bolszewizmu w głowach

    • Co ma bolszewizm w głowach czy katolicyzm do tego wypadku nie wiem. Może człowieku powinieneś się zgłosić na terapię bo za dużo onetu w twojej głowie chyba skoro łączysz wiarę katolicką z tym wypadkiem.

  2. Niech rodzina walczy o odszkodowanie z zarządcą drogi. Droga niezabezpieczona, brak znaków ostrzegawczych.

  3. Z tego co wyczytałam brak środków na zabezpieczenie drogi czyli zaniedbanie kogoś kto za to odpowiada. Odszkodowanie rodzinie się należy tylko nie dajcie się przekupić jakimiś ochłapami. Zgineła niewinna osoba przez zaniedbanie innych o tym powinni głośno mówić w wiadomościach. WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas