690 680 960

Przyjechał samochodem na komendę sprawdzić trzeźwość. Miał blisko pół promila

Miał blisko pół promila alkoholu i przyjechał samochodem do Komendy Miejskiej Policji sprawdzić trzeźwość. 32-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany, jak się okazało posiada on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj przed godziną 13 do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zgłosił się mężczyzna, który chciał zbadać swój stan trzeźwości. Jak się okazało badany 32-latek miał w organizmie blisko pół promila alkoholu.

Co ciekawe zanim mężczyzna wszedł do budynku był widziany, jak parkuje swojego seata pod bramą komendy. Jakby tego było mało, 32-latek okazał policjantom zagraniczne prawo jazdy, które jak się okazało było podrobione i dodatkowo podał fałszywe dane.

Mundurowi ustalili prawdziwe dane kierowcy. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie wyszło na jaw, że 32-latek ma dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. W ubiegłym roku odbywał karę pozbawienia wolności za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

32-latek usłyszał 4 zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

13 komentarzy

  1. co zrobić, w seacie ogrzewanie padło, po odsiadce zamki w chacie zmienione, to trzeba wracać tam gdzie ciepło, za darmo nakarmią, rachunków nie trzeba płacić, to pomyślał i zrobił (a seat to pewnie „pożyczony” się okaże) brechta z typa….. 🙂

  2. Hahaha co za cymbał

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas