Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pasożyty nie dają spokojnie żyć mieszkańcom bloku przy ul. Łęczyńskiej. „Pluskwy w nocy spadały z sufitu” (zdjęcia, wideo)

Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Łęczyńskiej zaalarmowali nas o dużym problemie związanym z pluskwami. Pasożyty te są niemal wszędzie, a wszystko z winy nieżyjącego już sąsiada, który swoje mieszkanie zaśmiecił i zarobaczył.

28 komentarzy

  1. Odrobaczanie klatek? To śmieszne, ważne jest zabezpieczenie ciągów z mediami typu kanalizacja, woda, gaz. Brak w sklepach odpowiednich preparatów, jedynie dystrybucja internetowa, która słono każe płacić za maleńkie opakowania.

  2. Również jest to samo na ul. Sympatycznej….

  3. Tez kiedyś mieszkałem w bloku i były pluskwy, zalatrwielm je wszystkie sprejem pianką na pluskwy. Łózka pozostały, meble pozostały na miejscu, trzeba tylko systematyczności.

  4. Zbieractwo to choroba która trzeba leczyć.

  5. Brud, smród i ubóstwo umysłowe w mieście inspiracji zwanym Lublin.

  6. Do jakiej szkoły chodzi dziecko tej pani, bo swoje też bym chętnie wygonił z domu?

  7. To samo w bloku na Koryznowej. To jest MASAKRA. Można odrobaczać w nieskończoność..ale to nic nie daje. Tak się nie da żyć!

  8. Paracyty pier…

  9. na hutniczej inwazja Prusaków ogólny brud śmietniki przepełnione śmiecie fruwają po uliczkach kolejne będą szczury które już goszczą na hutniczej a rada osiedla nic nie robi administracja ma lokatorów w nosie

  10. Zarząd zapomniał dodać że raguje na alarm od mieszkańca i pomaga tylko na danym piętrze gdzie mieszka lokator który zgłasza problem. Inne piętra i piwnice nie są poddawane dezynsekcji… Dlatego wszytko to łazi sobie od piętra do piętra.

Z kraju