Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nowi policjanci złożyli ślubowanie. Trafią do jednostek w całym regionie (zdjęcia)

W środę do lubelskiej Policji wstąpiło 31 nowych funkcjonariuszy, którzy uroczyście złożyli ślubowanie i odebrali legitymacje służbowe z rąk komendanta wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinspektora Artura Bieleckiego. Nowo przyjętym policjantom pogratulował wojewoda lubelski Lech Sprawka.

23 komentarze

 1. Niektórym bardzo źle z oczu patrzy, szczególnie dziewuchom.

 2. Świeże pieski, ambcji zbrakło to do policji ?

 3. Przeszkoleni z obsługi głośników?

 4. Normalnie aż się boje żeby jeden z drugim komuś bardzo szybko w jakiejś zemście świni nie podłożyli :/

 5. Ciekawe któro z nich po roku służby będzie pamiętało słowa roty i co ważne będzie się do tych słów stosowało??! Prosta odpowiedź – żadno!

 6. Może w końcu wyłapią dilerów i handlarzy papierosów z ruskiej.

  • Na szkoleniu pewnie było żeby nie zwracać uwagi i odwracać wzrok od handlujących.

 7. jak wycieczka szkolna.

 8. Wygląda jakby ktoś ich celowo podzielił , po lewej wyższi po prawej Ci karłowaci ?

 9. Nie prawda. Świadomie poszli dla pieniedzy by ludzi gnoic, pseudo wladze miec za duzo lepsza kase niz w magazynie, srokrotce czy restauracji. Prostytutki bardziej szanuje niz policjanta. Prostytutka nie zrobi krzywdy drugiemu a policjant to i owszem (nie raz kogos spaluja lub ukradna pieniądze mandatem)

  • Powiadasz, że świadomie poszli dla pieniędzy by ludzi gnoić…
   Zachowuj się jak „ludź” i nikt nie będzie cię gnoił, gnojku.

 10. I dobrze, żygać się chce jak się przegląda oferty pracy wszędzie tylko 2-3 zmianówki z weekendami za najniższą krajową!!! Lepiej już mieć coś takiego niż, przynosić stos papierków kserowany setki razy żeby móc łaskawie wystartować w konkursie na urzędnika, który i tak jest za każdym razem ustawiony, przychodzi klient co zna wierszyk z odpowiedziami i wygrywa wielokrotne potwierdzone . Ojciec syna matka córkę w wprowadza na stowiska urzędnicze od ponad 30 lat , siedzą wyrobią normy w 3-5h a potem tylko gapią w kpmórki czy już 15 ta i na chatę i tak codziennie pon-pt (byliśmy na stażu znamy realia) złota robota!