Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca audi zajechał drogę motocykliście. Dwie osoby jadące jednośladem doznały poważnych obrażeń (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną poważnego wypadku, jaki miał miejsce wczoraj na „starej” trasie między Kurowem a Rykami. Motocyklista nie posiadał uprawnień do kierowania.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 19 w miejscowości Skrudki w powiecie puławskim. Na „starej” drodze Lublin – Warszawa zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą powiatową prowadzącą do Baranowa, przy wjeździe na węzeł Skrudki w ciągu drogi Ekspresowej S17. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący audi 34-latek zignorował znak stop, w wyniku czego zajechał drogę mającemu pierwszeństwo przejazdu motocykliście. Tym samym doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jednośladem podróżowały dwie osoby. Zarówno 19-letniego motocyklistę, jak też jego 16-letniego pasażera przetransportowano do szpitali. Obaj doznali poważnych obrażeń ciała. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, okazało się, że kierowca hondy nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami.

Kierowca audi zajechał drogę motocykliście. Dwie osoby jadące jednośladem doznały poważnych obrażeń (zdjęcia)

17 komentarzy

 1. Do pudła mordercę

 2. Do pudła

 3. Odi Profanum Vulgus

  I tym jednośladem, któremu kierowca zajechał drogę, dziwnym trafem znowu jest motocykl, a nie motorower, skuter albo rower.

  Dlaczego nigdy nie słyszymy o kierowcach zajeżdżających drogę motorowerzystom, skuterzystom albo rowerzystom?

  • Słyszymy i czytamy o kierowcach aut zajeżdzających drogę wymienionym przez Ciebie uczestnikom ruchu.

   Inna sprawa, że łatwiej zauważyć wariata na motocyklu niż na wolniejszych jednośladach.

 4. Grubo leciał?

 5. To się musiało tak skończyc. To cud że do tej pory nikogo nie pozabijał. Najpierw szalał po wsiach beemką, rozwalił, to tatuś w nagrodę kupił motor – ale zapomniał że w chipsach prawka się nie wygrywa. Ciągle cwaniakował, strach było z dziećmi wyjść na droge. Przynajmniej jakiś czas na wsiach będzie spokojniej.

  • Agaswiniskiesmarowidło

   Radzę się doinformować paszteciku o przebiegu dwóch wypadków, a teraz wracaj do nudnego życia i pisania komentarzy na forach 😜

   • Kluczowa jest prędkość motoru, jeżeli została przekroczona znacznie z połączeniem kiepskiej widoczności na skrzyżowaniu (na zdjęciu widać że droga w tym miejscu biegnie po łuku) to kierowca osobówki nie miał najmniejszych szans na uniknięcie wypadku, nawet gdy zachował wszelkie środki ostrożności wjeżdżając na te skrzyżowanie. Niestety tu jest Polska i Policja zawsze idzie na łatwiznę czyli ustalenie która z dróg ma pierwszeństwo i winny zawsze z podporządkowanej.

  • 👏👏👏

  • W końcu ktoś napisał całą prawdę o tym małolacie…
   Trochę spokoju będzie ale takich motocyklistów bez uprawnień jest tu więcej, może pora coś z tym zrobić

   • Zgłaszać to trzeba. Np na mapie zagrożeń.
    A policja oczywiście nic nie widziała.

    • Na mapie zagrożeń jest wpis o motocyklistach ale jakoś patroli na wsi nie widać a przydało by się młodzież uspokoić bo nie dość że bez uprawnień jeżdżą to jeszcze i z prędkością przesadzają

 6. Jeśli nie posiadał uprawnień to nie powinno go tam na tym motorze być . Kierowca audi może i winny ale czy kierujący motocyklem jechał prawidłowo jak nie posiada uprawnień? Skąd wiadomo że umie jeździć i zna przepisy , nikt tego oficjalnie nie potwierdził. Jeden bez kwitów przypadkowo wyeliminowany , bo na policję nie ma co liczyć.

 7. Jeśli tym motorem jechał tam z taką prędkością jak jechał przez wieś-to kierujący samochodem niewiele mógł zrobić. Mamusia i wujek już go bronią, że to kierowca audi nie umie jeździć – a tak naprawdę to on nie umie jeździć- a napewno nie zgodnie z przepisami.

 8. Właśnie też bez LEJCÓW jeździłem ale PANIE I PANOWIE ZIMNA GŁOWA NIE MA CO KOZACZYĆ później są tego SKUTKI sam wiem 🤔

 9. Yy policja jest od łapania pijanych rowerzystów po wsiach🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Dodaj komentarz