690 680 960

Nadrybie: Policjanci zatrzymali cztery prawa jazdy. Powód? Nadmierna prędkość

Niespełna 90 minut wystarczyło policjantom z łęczyńskiej drogówki aby zatrzymać cztery prawa jazdy. Wszystko przez nadmierną prędkość kierujących w terenie zabudowanym.

Wczoraj czterech kierowców, trzech mężczyzn i jedna kobieta, oddało swoje prawa jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym. Łęczyńscy policjanci potrzebowali na to niespełna 1,5 godziny.

Kontrolę prędkości przeprowadzono w miejscowości Nadrybie w gminie Puchaczów. Jako pierwszy wpadł kierowca nissana. Zarejestrowana prędkość z jaką poruszało się auto w terenie zabudowanym wynosiła 102 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. 36-letnia mieszkanka gminy Cyców musiała oddać funkcjonariuszom swoje prawo jazdy.

Kolejny był kierowca hondy, za kierownicą której siedział 29-letni mieszkaniec gminy Puchaczów. Auto poruszało się z prędkością 108 km/h. Po nim wpadł 47-letni mieszkaniec Lublina, kierujący volkswagenem. Mężczyzna poruszał się z z prędkością 104 km/h. Ostatni pirat drogowy jechał audi. 22-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze poruszał się z prędkością 105 km/h.

Za popełnione wykroczenie kierujący zostali ukarani mandatami karnymi oraz nałożono na nich zgodnie z taryfikatorem 10 punktów karnych. W myśl nowych przepisów obowiązujących od 18 maja br., policjanci zatrzymali kierującym prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

2015-12-21 12:46:29
(fot. ilustr. lublin112.pl)

21 komentarzy

  1. Jak ktoś chce to niech sobie jeździ i więcej . Głupotą jest ograniczanie prędkości pomyślcie z drugiej strony jedzie przed tobą tak zwany niedzielny kierowca 50 km/h a ty tylko się wkurzasz i czekasz jak go tu wyprzedzić . Im bardziej będziemy ograniczać prędkości tym więcej wypadków zapamiętajcie sobie to raz na zawsze . Głupotą jest jazda wolna , można jeździć przecież szybciej lecz z rozsądkiem a nie że tak powiem wlec sie jak ta ostatnia mameja …

    • Na cmentarzach pełno jest takich, którzy jeździli szybko ale bezpiecznie i z rozsądkiem. Do momentu kiedy się okazywało, że jednak nie było rozsądnie i bezpiecznie.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…