Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ma dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Miał prawie 3 promile, wpadł w trakcie kontroli drogowej

Radzyńscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę kierującego toyotą. 50-latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Co więcej, posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

23 komentarze

 1. konfiskata pojazdu powinna być w takim przypadku

  • Oczywiście, że tak. Nawet jeżeli w tej konfiskacie nie miałoby chodzić o zabranie narzędzia przestępstwa czy szczególny rodzaj kary za kierowanie po pijaku, to niech to będzie zajęcie (tak jakby komornicze u dłużnika) mienia, na poczet przyszłych grzywien.

   • I nikogo nie powinno obchodzić, czy pojazd należy do: członka rodziny, filmy leasingowej czy wypożyczalni samochodowej.
    Dealera narkotykowe policja nie pyta czyj jest towar.

 2. No i co mu zrobią? Nic. Za niedługo ponownie wsiądzie po pijaku za kółko, bo ani wyroku nie dostanie, a 5 tys. kary to żadna kara.

 3. byście chociaż raz napisali, że takiemu kierowcy wymierzono surową karę. ale nie, ciągle tylko piszecie, że ktoś z siedmioma zakazami miał 3 promile i widać, że g. mu robią. chlory to czytają i się nie boją…

 4. Ile wyniesie składka OC dla właściciela z takim dorobkiem? Wiem, że nie ma on PJ, ma zakaz kierowania, ale auto ubezpieczyć nie dość, że może, a nawet ma taki obowiązek.

 5. Ale w czym ptoblem?? W Suchowoli jest oddział odwykowy , to powinni jego tam odstawić i niech się leczy do sprawy i po sprawie przedłużyć do okresu jaki się naleźy takim .

 6. Z pewnością zlęknie się na myśl o kolejnym zakazie…

 7. Jeżeli teraz sąd nie wyda wyroku by poszedł siedzieć , bo nie ma żadnych przeciwwskazań , to będą to znamiona że będzie czekał aż kogoś zabije .

  • Za pewne sąd już dawał wyroki pozbawienia wolności, bo dożywotniego bana na kierowanie mechanicznymi za jazdę rowerem pochodniku się nie dostaje.
   Jednak te wyroki były wydawane w takim wymiarze, że kara była z automatu zawieszana.

 8. ale sie pijusy przejmuja sadami ze efkt widac

 9. Jak zakaz dożywotni to może dostanie teraz pośmiertny.

 10. To teraz będzie miał drugi dożywotni zakaz kierowania. Buhahahaha.
  Bezpieczne drogi wg morawieckiego

Z kraju