Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Dwóch mężczyzn zatrzymanych za pranie brudnych pieniędzy

Lubelscy policjanci zatrzymali dwóch 29-latków podejrzanych o pranie brudnych pieniędzy. Obywatel Konga wpadł w banku podczas próby wypłaty pieniędzy zaś obywatel Nigerii został zatrzymany w mieszkaniu.

16 komentarzy

 1. Cholernie brudne te pieniądze aż widać po pracownikach.

  • Ty rasisto przecież to biedni uchodźcy, oni próbowali ułożyć sobie życie, bo uciekli przed wojna i prześladowaniami i zmuszeni zostali przez nasz kraj to zajmowania się takim niecnym procederem, bo za słabą pomocą zostali objęci… 😉 za małe mieszkanie i za mało pieniędzy dostawali od Polski…

 2. U la la! To się narodzi niedługo w Lublinie troszkę ciemniejszych obywateli 😉

 3. Kasę przygarnąć a brudasów deportować bez prawa ponownego przyjazdu do Polski. Na utrzymanie im podobnych których chce przygarnąć Prezydent Koziego Grodu na garnuszek mieszkańców pieniążków, będzie potrzeba o wiele więcej.

 4. To jest RASIZM, jak policja mogła aresztować biednych murzynów.

 5. Deportacja natychmiastowa! Pracować sie nie chce,oni nie do tego stworzeni widocznie.Panie Żuku,pomyśl chwile i nie importuj nam chołoty z afryki.Tu już wystarczająca bieda piszczy.

 6. Tosz to Olisadebe

 7. A juz myslalem, że prali w pralce..

 8. zastanawiam się o co chodzi . Jak prali w bankomacie ??

 9. Po ile lat mają zatrzymani,bo zgłupiałam doszczętnie.Dwóch 29-latków z czego jeden z nich, to 28 letni obywatel Konga

 10. Po co zasłaniają twarze czarnym? Przecież oni i tak wszyscy są tacy sami, nikt ich nie rozróżni.