690 680 960

Kurz, pył i hałas, czyli uciążliwe prace na stacji Lublin Główny. Mieszkańcy piszą w tej sprawie do PKP PLK

Mieszkańcy budynków znajdujących się w sąsiedztwie stacji PKP Lublin Główny zaalarmowali nas o problemie dotyczącym przeprowadzanych prac przy remoncie linii kolejowej. Ja mówią, kurz, pył i hałas nie pozwalają im normalnie funkcjonować.

38 komentarzy

  1. Radzę tym którzy tutaj się wypowiadają, aby najpierw 10 razy przemysleli co piszą bo zachowają się jak te małe pieski co ujadaja, a nie wiedzą po co… Po pierwsze chodzi o to aby zachować ciszę nocna podczas prac, to że jest to pkp nie uprawnia ich do tego że mogą hałasować cała noc – roboty budowlane jak każde inne. Po drugie hałda powinna być zabezpieczona kurtynami wodnymi podczas prac – jest to standardowa procedura przy tego typu pracach. Więc jeżeli ktoś nie ma zielonego pojęcia niech się nie wypowiada bo opluwac przez internet to każdy potrafi…a poza tym sam hałas pociągów, jak to nie którzy piszą, w ogole nie pszeszkadza, wręcz jest o wiele ciszej niż przy nie jednej ulicy. I oczywiście remont jest jak najbardziej potrzebny i nikt tego nie neguje, ale pewne zasady wszystkich obowiązują bez wyjątku. Pozdrawiam

  2. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Po pierwsze nie chodzi o hałasy pociagów bo ich wogole nie słychać, ale kurz czy pyl jaki podczas prac unosi się w powietrzu jest naprawdę uciążliwy. Zanim wypowiecie się na forum przemyślcie durne komentarze bo albo żal tyłki wam ściska ze przeplaciliście za mieszkania i dusicie się w 40m2 z sąsiadami posiadającymi ich okno w okno zero prywatności albo z nudów wypisujecie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie