Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji” dotarła do Lublina

Do Lublina dotarła kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji”, której autorem jest Fundacja Życie i Rodzina. Banery zostały rozstawione na terenie należącym do kościoła pw. Nawrócenia św. Pawła.

42 komentarze

 1. Ale to czysta prawda, nie wiem czemu ci homoseksualiści tak się buntują i niszczą plakaty skoro te dane są oparte na badaniach

 2. Ja bym proponował akcję „stop pedofilom w koloratkach”…

 3. prawdziwy katolik

  Niech zaczną od siebie kieckowi złoczyńcy

 4. Ja bym proponował akcję : „stop pedofilom nauczycielom, lekarzom, księgowym policjantom” dlaczego piszecie o księżach czy tylko oni są pedofilami ?

  • jak sie chce kogoś stygmatyzować to tak jest, ale wyniki badań wskazują, że najczęstszymi sprawcami aktów pedofilskich są… pracownicy budowlani…

  • Dlatego, że księża powinni być wzorem wszelkich cnót .I dlatego to tak bardzo ludzi razi.

   • Tak dokładnie jest jak napisałeś dlatego właśnie Oni się zdecydowali na pokazanie tej wystawy a nie UM, policja, straż miejska czy szpital.

 5. Księża są tacy jak całe społeczeństwo z którego się wywodzą. Ze wszystkimi jego przywarami i… zaletami. Jeżeli kogoś coś razi wśród księży, w kościele, czy generalnie w grupie społecznej, w której się obracają, to… polecam słowa Świętej Matki Teresy z Kalkuty, która na pytanie „Co powinno zmienić się w Kościele?” odpowiedziała „Ja i Pan”.

 6. Zmiencie tytul skasujcie kontrowersyjna.

 7. Tacy jak całe spoleczeństwo powiadasz? To więc przed mszą i zaraz po niech podciągają rękawki i do pracy.

  • Widzisz już zmieniasz temat – artykuł jest o wystawie „Stop Dewiacji” nikt nie pisze o pracy księży policjantów czy urzędników – nikt nie komentuje pracy strażników miejskich wypisujących mandaty za złe parkowanie, czy lekarzy przyjmujących łapówki za zabiegi, czy policjantów za mandaty !

   • Proszę odpowiedz gdzie powinna być umiejscowiona – również przez kogo ta wystawa ?

    • Waldemar miejsce jest dobre. Treść co najmniej dziwna . ”Wychowana przez gejów,codziennie narażona na czynności seksualne itp… Z przekazu wynika ,że wybitnie chodzi o pary gejowskie , a czy pozostali pod przykrywką rodziny bądz kościoła ,czy innych instytucji nie budzą problemu?

     • tak tak właśnie tak ale nie można obciążać Księży w priorytecie za wszystkie zachowania i zboczenia seksualne jak to jest widoczne w komentarzach tego artykułu. Uważam że wielką odwagę pokazał Proboszcz parafii pozwalając na ekspozycję właśnie na swojej parafii, czy jak wystawa był by na płocie Urzędu Miasta czy w komentarzach obwinialibyśmy za tą patologie pracowników Urzędu Miasta – przecież to jest chore !

 8. Pampalini łowca zwierząt

  Za 99% przestępstw w Polsce (gwałty, morderstwa, rozboje itp. ) odpowiadają katolicy, nie trzeba żadnych badań, statystyki policyjne.

 9. A jest jakiś plakat, że ksiądz pedofil jest 1000-razu gorszy niż homoseksualiści?
  Jeśli dla was homoseksualizm to choroba to tak samo księża pedofile.
  Pozdrowienia od osoby myślącej dla moherów i homofobów 🙂

  • A jest jakiś plakat, że ojciec gwałci swoje dzieci – i czy jest na pewno 1000-razy gorszy nic homoseksualiści ? dla mnie homoseksualizm to zboczenie i choroba – proszę nie pisać że wolność wyboru – bo ja takiego bym nie wybrał żeby mnie kolega obrabiał od tyłu. Pozdrowienia od osoby zdrowo myślącej.

 10. „Narażona na jawne czynności seksualne……………wychowana przez gejów.”
  A czy w związkach hetero czynności seksualne są tajne?
  Wystarczy spojrzeć dookoła, dziewczyna i chłopak obejmują się i całują na ulicy czy w parku, to przecież całkiem normalne. Rodzice przytulają się w obecności dzieci i nikt z tego powodu się nie gorszy.
  Dziwny jest ten świat.